reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

hejka
U mnie ok:)Wczoraj oglądaliśmy mieszkania i domy.Zdecydowaliśmy się na mieszkanie 3 pokojowe także Alanek będzie miał swój pokoik i w końcu będę miała okazje urządzić go w stylu bardzo dziecięcym jak przystało na chłopca a my będziemy mieli osobną sypialnie od pokoju gościnnego i pokoju dziecka :))Pokój dzienny jest dość duży a łazienka jest średnia ale bardzo elegancka.Mieszkanie mamy już zaklepane także przeprowadzać będziemy się 5 września:)
Dziś wybiorę pościel i zasłony do pokoju Alana,oczywiście wzór będzie w Boba Budowniczego bo mały go uwielbia:)
Mieszkanie jest o dość wysokim standardzie,czyste,wygodne,ciepłe,eleganckie tak jak i jego cena wynajmu ale warto:)Ulica jest bardzo spokojna,do przedszkola mam nawet bliżej niż z obecnego mieszkania,także jak na razie same plusy:)
Po powrocie do UK wróciłam do pracy bez problemu także wszystko jak na razie jest ok:)
Tyle u mnie a co u was?
Pozdrawiam!
 
reklama
Aga super że u was tak wszystko dobrze się układa. :tak:
syneczki dzieciaki po przyjściu do domu z dworu zawsze wygłodniałe to norma:) he
atra a jak u was?? już w domu?? Dzięki za zaproszenie na kawkę, jak bede miała wolną chwile odezwę się.


My już wykąpani po snidaniu, domek wysprzątany od wczoraj elegancko, zaraz ruszamy na spacer i nad jezioro:)

Miłego dnia!
 
A ja sie z wami żegnam kochane dokończyć muszę pakowanie dzis w nocy wyjeżdzamy do Międzyzdroi wracamy w niedziele w nocy więc dopiero za tydzień będę na bb i tym razem neta nie biore ze sobą kichac na robote człowiek kiedyś musi wypocząć. Trzymajcie sie kobitki :-D
 
My też się pokarzemy:)
93b8a7ebff61363dmed.jpg


Pozdrawiamy!

Foteczki wasze są urocze:)
 
Atra fajnie że zadowoleni jesteście z wyjazdu. :happy:
syneczki udanego wypoczynku!:-)
aga ładne foto:-) wysłalismy wam na maila zdjecia z ilawy
 
Kinga dzięki za fotki,są śmieszne heh:)
...a co do kredytu to nic straconego,spróbujcie za jakiś czas a może się uda.3 mam mocno kciuki i pamiętajcie o zaproszeniu do nas do Anglii:)
Marta super że wypad się udał:)

Alan śpi a my z mężem bierzemy się za oglądanie filmu :)
Miłego wieczorku!
 
Aga jeżeli chodzi o wasze zaproszenie to myślę że polecimy do was ale na początku przyszłego roku jakoś na wiosnę ;))

Filippo ;)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aga jeżeli chodzi o wasze zaproszenie to myślę że polecimy do was ale na początku przyszłego roku jakoś na wiosnę ;))
Spoko czekamy na was:)Dajcie tylko znać:)

Ja dziś zabiegana bo za chwilę mykam na miasto pozałatwiać sprawy związane z przeprowadzką,potem do lekarza i do przedszkola a potem do pracy:)

Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry