reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!
Jak tam dziewczynki mijają święta... U nas cudownie i z atmosferą. Resztę opiszę wieczorkiem...
Teraz już pomału się pakujey, bo niestety mąż dzisiaj do pracy idzie:baffled:
No i jak przewidywałam czekamy na drugie auto...bo z Jakuba prezentami w jedno się nie zmieścimy:baffled:

Tak więc do napisania później!!
Kinga udanej dzisiajszej imprezy!!
 
reklama
Jesteśmy już w domku.
Jakubek mam nadzieję zaraz uśnie. Mąż w pracy ale wyrwie się szybciej, więc wieczorek spędzimy odpoczywając.
Dziewczyny dziękuję za życzenia, są prześliczne!

A więc tak jak pisałam, nie zmieściliśmy się znowu w jedno auto z zabawkami Jakubka. Mały dostał auto na akumulator, duży traktor z przyczepą (mąż wozi na niej Jakuba), piętrowy garaż ze zjeżdżalnią i autami, zestaw majsterkowicza i krzesełko w jednym, pięć książeczek w tym dwie grające, drewniany spychacz, drewnianą kaczuszkę do pchania, krowę grająca i tańczącą, misia, plecaczek kubusia puchatka, cztery pary spodni, pięć par skarpetek, pięć bluzeczek, słodycze i mały wkład do skarbonki... Jak my to zobaczyliśmy to stwierdziliśmy, że za mały jest pokój Jakuba...bo ledwo te zabawki co miał się mieściły...masakra!
1010127aj2.jpg

Jakubek z prezentami-nie wszystkimi
I...Jakubek z mamusią :zawstydzona/y:
zdjcia277kopiafn9.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czesc!
No my dziś impreze urodzinową mielismy:) było fajnie. Filip zawalony prezentami i bardzo szczesliwy. Musimy drugi regał kupić koniecznie heh.
arta widze że u was Świeta też minely w milej atmosferze i fajnie:) Kuba dostał dużo prezentwo jak widze i na pewno też szczesliwy!:tak: jak to dziecko.

zmeczona jestem
jutro napisze nieco jeszcze
pozdrawiam;-)
 
Kinga fajnie, że impreza się udała...no a najważniejsze, że Filip zadowolony i szczęśliwy!! Koniecznie wklej foty Filipa w koszuli ;) no i zabawy na imprezie dwulatka!!

Ja mam męża w domu. Wypijemy po piwku i do wyrka...wykończyły mnie te święta hehe
 
Witajcie!
Jaka tutaj cisza...:baffled:
My byliśmy na spacerku...jak mroźno dzisiaj. Noski i poliki nam zmarzły:-)
Teraz moi faceci śpią a ja tutaj na chwilkę wskoczyłam.
Mąż dzisiaj idzie na nockę, więc pewnie dłużej późnym wieczorem posiedzę.
Miłęgo dnia życzę!!
 
Hej.
U nas Filip śpi a my odpoczywamy zajadając ciastka:-)
Później idziemy do znajomych na herbatę Filipek idzie z nami:)
Co do zdjęć to nie mam narazie weny aby je wrzucać sorki

milego popołudnia życzę;-)

arta że wam sie chciało w taką zimnice wyjść na spacer brrr:blink:
 
a jednak dodam zdjęcia.. :) chociaż z torcikiem;-)

obserwacja... (Filip trochę sie wstydził na początku)


Filipek zdmu****e swieczke:)


 
Kinga zachciało nam się wyjść na rodzinny spacer. Zmarzłam...jeszcze na samą myśl mnie trzęsie.
Wy też widzę rodzinną sobote macie :tak:
Filip słodko wyszedł. I widzę poprawka z dmuchania świeczki musiała być. Spodobało mu się pewnie:-)

Mi Jakub szaleje z ciupagą i góralskim kapeluszem. A ja biorę się za rozpakowanie torby, bo do tej pory weny nie miałam heh.
Dzisiaj kupiłam piękne białe buciki...takie cudeńka... Przyjeżdża do nas w poniedziałek moja siostra cioteczna z mężem z niemiec i jest w 18 tc więc z gratulacjami otrzymają buciki :-)
 
Ja jestem już wolna:-D
Jakubek dzisiaj wyjątkowo zmęczony, pewnie ten zimny spacer na niego tak podziałał. Drzemkę miał krótką, bo gdzieś wiercili i się obudził. Do kąpieli poszedł już o 18,30 -po teletubisiach:tak::tak:Potem kaszka, mycie ząbków i spanie.
Mąż też mi śpi, bo niedługo do pracy. Ale chyba jeszcze goście mi sie szykują. Szwagerka z chłopakiem...ale to i dobrze, bo sobie wreszcie pazurki zrobię hehe
A co tam u was?
Taka cisza....
 
reklama
U nas Filip dopiero niedawno zasnął...
Ja jestem już zmęczona tym dniem... byliśmy u znajomych i było bardzo fajnie.
Teraz chyba sie położę bo coś nie czuje sie na siłach aby pisac...

pozdrawiam
i milego wieczoru zyczę koleżanki:)

arta fajnie ze goscinka wam sie szykuje, moze sie zarazisz ciążą ;)
 
Do góry