reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

ELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO LASKI!!!!

Kurcze jak dobrze witac znowu starszą starzem załoge !!!!! I widze:-) nowe dziewczyny !!!!! :-):-):-):-):-)

Kinga no fakt ciezko sie bedzie przyzwyczaić. Nie wiem o co poszło nie wnikam ale jak tak ma byc to ok :tak: Fotka strojącego choinke Filipma - bezcenna ! super !

Grubelku !!! ja również dziekuje za życzenia!!! Kurcze fajnie że jesteś !!!!!! Fotka diabełka fajna !!!!!

I maarta100 sie pojawiła!!!! super!!!! Co słychac ????

Laski jak przygotowania do Świat!!!! ja jakoś nie moge złapac tego klimatu ale powolutku i sie wdrąże heheheh.

Mam pytanko nie znacie jakiegoś dobrego dermatologa dla dorosłych z Olsztyna ?
Prywatnie ?
U nas powolutku w niedziele stroimi krzaczek. Kurcze jak ten czas leci oj tak:rofl2:
 
reklama
Jestem jestem...
Nawet nic jeszcze nie czytałam... melduję, ze wróciliśmy
Zakupy udane...tylko portfel jakiś cieńszy hehe Jeszcze dwa prezenty zostały do kupienia dla mojej i męża siostry.
I ja spotkałam już Mikołaja...dziewczyny :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)no piękny prezent mi przyniósł...później się pochwalę :-D
Zaraz Jakubcio pewnie przyśnie, my się rozpakujemy, ja wstawię (dopiero) obiadek iiiiiiiiiiiii stroimy choinkę, może Jakubcio obudzi się do tego czasu:-)
Obiecuję zaległości nadrobić jeszcze dzisiaj...
A teraz udanego popołudnia życzę!!

Ależ jestem zamotana :rofl2::-p
 
To mój prezent...
foto.ashx

A teraz uciekam...będę później!
 
Witajcie dziewczyny.
Jestem wieczorkiem... Mieliśmy niezapowiedzianych gości...Wpadli jedni sąsiedzi i drudzy...z dziećmi hehe mieliśmy małe przedszkole (18, 20 i 22 miesiące). Dobrze, ze barek zaopatrzony :baffled:
Więc nadrabiam już zaległości.
Z dwójką dzieci nie było źle...chłopcy bardzo fajnie się bawili, tak, że ja jeszcze sobie w mieszkaniu ogarnęłam.
Kinga zmieniłaś nick...ciężko będzie się przyzwyczaić...
Filip jaki zadowolony z choineczki? A gdzie focie dużej?
Marta, Grubelku, Kucia buziaczki dla was!
Kinga nawet nie wiesz jak się cieszę z prezentu...

My choinkę mamy już ubraną, za moment wkleję fotkę...
I zaraz biorę się za zgrywanie danych ze starego komputera :tak:
 
My dziś cale popołudnie i wieczor spedzamy razem i jest bardzo milo
na bb raczej juz mnie nie bedzie dzis.
arta fajnie ze zadowolona z prezentu jestes.

Filip i choinka:)


milego wieczoru zyczę
 
Kinga udanego wieczorku :tak:
Choinka śliczna...i Filip jaki dumny przy niej :-)

A oto nasze dzieło hehehe
obraz1515st9.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewuszki, od jakiegoś czasu zabawiam na tym forum, aczkolwiek wstyd przyznać, ale nie zagościłam jeszcze u swoich ziomalek :-:)-:)-( dlatego z pokorą przychodzę do was ;-) przyjmiecie mnie?? :blink::blink::blink::blink:
 
Witajcie z rana...
Chłopcy mi szaleją...więc mam małą chwilkę na bb :-)

Tosika...co to za pytanie!! Pewnie, ze Cię przyjmiemy...tylko pisz pisz pisz....

Z okazji 2 urodzinek Filipka
Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...

zielony_misio.gif

 
reklama
arta bardzo dziekuje za życzenia dla Filipa :-)

my zaraz zmykamy na zakupy ostatnie juz..
a potem będziemy mieli małą goscinkę w domu.

pozdrawiam!


tosika witaj!:blink:
 
Do góry