reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
kucia wiesz... mam Filipa na codzień i może tak nie zwróciłam na to uwagi:) ale pewnie masz racje zmężniał troszke :) i rośnie nam jak na drożdżach! Dziekuje Ci.
A co do rodzeństwa dla syna to cały czas pracujemy nad tym z mężem:tak: jestem w trakcie owulacji jak widzicie po suwaczku.

blondi też już bym chciała wiosnę! Ale zanim nadejdzie chce jeszcze Świeta i szaleństwa sylwestrowego a potem karnawał!:-) Potem już bede wyczekiwać wiosny!:-p Może jednak sie zdecydujecie na drugą dzidzie!? ;-)

Ja po pracy... zmeczona. Piję kaweke z mężem i oglądam serial:)
Filipek sie bawi..
pozdrawiam!
 
Spóźnione ale najszczersze życzenia dla Nelusi z okazji jej pierwszych urodzinek!!! Buziaki od ciotki! Śliczna panna - kiedy ona tak urosła :confused:

Blondi - witaj! Pisz tu jak najwięcej!

My żyjemy ale na wariackich papierach. Mąż właśnie znów wyjechał na szkolenie. Na szczęście to już ostatni taki tydzień :-)
Wszyscy zdrowi, jakoś sobie z Hanią sami radzimy.
Odezwę się później.
Pozdrawiamy!
 
No siemaneczko wszystkim spiochom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co tu tak puściutko!!!!

maja821 witaj kochana!!!! supcio że jesteś. Gratulacje z okazji zafasolkowania ;-) Napisz nam cos jeszcze o sobie. Już wiecie czy to bedzie chłopaczek czy dziewczynka :-)


blondi22 jak pisanie pracy idzie ?

nineczko dziekuje za życzonka:-):-):-);-);-) wielki kisssssssss !!!!!! od nas !!!!!! Nie piszesz co z Haniulą:sorry: smutno :nerd: cekamy na info:nerd:

A co z resztą dziewczyn!!!!!

Kamigor jak się czujesz ? nic nie piszesz ostatnio....

Dziusia77 co się nie odzywasz?

Maarta co u Antosia ?

Cholerkaaaaaaaaaaaaa ja sie za wszystkie wezmę porządnie!!!!!!!

Całusyyy i tak Was kocham!!!!!
 
Ostatnia edycja:
heloł!

Oficjalnie od dziś zaczynam urlop:happy:
U nas wszystko ok, dziś mamy impreze andrzejkową w domu a Filipka zawozimy na noc do rodziców.

Na początek najważniejsze! Dla HANUTKA wszystkiego najjjlepszego z okazji ukończenia 2latek:-) Nineczko jakies zdjecia dawaj!:tak:
blondi powodzenia w pisaniu pracy, na pewno sobie poradzisz trzymam kciuki;-)
maja witaj wsrod nas, i gratuluje szczesciaro:-)
kucia no my chyba najwiecej tutaj piszemy co :-p hihi buziak dla Nelki*
mysia witaj:happy:

A ja w trakcie porządków jestem..

Milego weekendu!

 
Witam mamusie!

Kinga to zarąbiaszczego wypoczynku życze kurcze w końcu odpoczniesz:-):-) super! No i oczywiście szalonej zabawy ! koniecznie wstaw kilka fotek:tak:

Nineczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIEJSZE DLA HANI!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!! DZISIAJ JEST JEJ WIELKI DZIEŃ.
Koniecznie czekamy na foty bez dwóch zdań.

Masia79 witaj a gdzie suwaczek ?

A ja spadam walnąc komara godzinnego póki mała spi bo później lece do pracy buuuuuuuuuuuuuuuu ale mam lenia:sorry:.
 
reklama
kucia fatalnie ze idziesz do pracy dzis jeszcze, ale dasz rade! ;-)
Ja tez chce namówic Filipa do spania chociaż godzinnego bo chciałabym sie na spokojnie wykąpać! :confused2:

a co u reszty? meldowac sie ladnie
nie ma tutaj nie pisania! :-p:-D
 
Do góry