reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Dziewczyny dziekuję za komplementy...dotyczące filmików... Jakubek to prawdziwy smieszek...fakt!
Maarta faktycznie najwierniejsze pieski są ze schronisk...
Grubelku Jakubek ma takie fajniutkie niebieskie oczęta... Jak tatuś skandynawską ma urodę...obaj blondyni o niebieskich oczach :) Jeszcze do tego ten odcień błękitu taki piękny ech :) A fotelik bardzo fajny!
Kucia my też dzisiaj na spacerek idziemy :) Ważne, że nie pada!! Co do śwąt to my jedziemy do moich rodziców i do rodziców mża...a tam już będzie reszta rodzin, tzn dziadkowie nasi, rodzeństwo itd :) Maleńka minkę super syrzeliła!!
Kinga co u ciebie? Jak się czujesz?

Teraz moje maleństwo spi...zachciało mi się w nocy godzinnej zabawy i później spalismy do 9...no ale już w dzień drzemki przesunięte... Dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice :) Jutro zostaja z Jakubkiem...bo ja do szkoły a mąż do pracy... Na szczęście nie zostaję na weekend będe spowrotem ok 22 :)
 
reklama
Maarta z tego co pamiętam to ty kończyłaś gospodarkę przestrzenna?! A mogę się zapytać na jaki temat pisałać pracę? JA muszę się określić...a niebardzo mam pomysły :/
 
I u nas pogoda byle jaka:-( pada i pada....
Kucia co do labladorów to fakt- czesto choruja na stawy ale w wiekszosci te pieski sa obciążone genetycznie:-( hehe fajna sprawa strzyżenie piesków:tak: a wiecie jakiego chciałabym miec pieska? jack rusell terier, to taki jak w filmie Maska, po prostu najbardziej mi sie podoba;-)i ciezko je znalezc a jak sa to dosyc drogie.. no ale narazie pieska mamy;-)
a to nasza psina:
0854358266.jpg

i Antek:
1320458266.jpg
 
Maarta z tego co pamiętam to ty kończyłaś gospodarkę przestrzenna?! A mogę się zapytać na jaki temat pisałać pracę? JA muszę się określić...a niebardzo mam pomysły :/

licencjacka pisałam na temat rozpadu powiatu olecko gołdapsiego a mgr plany zagospodarowania gminy Olecko;-)
 
Marta widzę też pisałaś o swojej okolicy. JA myslałam o walorach kulturowych i turystycznych pojezierza Iławskiego... Ale sama nie wiem...a przydałoby mi już się określić...
 
Maarta jak Antos się zmienił.... to juz taki powazny facet :-);-) a ja myslałam że ten pies z Maski to kundelek... :-D:-D:-D a ten Twój to podobny do tego z filmu... :tak:
A! Martaja wiesz Wik tez tak rechocze..... :-D:-D:-D az czkawki dostaje...:tak:
 
Marta widzę też pisałaś o swojej okolicy. JA myslałam o walorach kulturowych i turystycznych pojezierza Iławskiego... Ale sama nie wiem...a przydałoby mi już się określić...

Sczerze mówiąc to najlepiej pisac o tej okolicy w której sie mieszka;-)wiadomo, zawsze łatwiej dostac materiały do pracy. co prawda 1 rozdział bedzie i tak spisany z książek i ustaw a reszte tzreba zdobyc, niestety.
Grubelku ja faktycznie Antosniego długo juz nie pokazywałam Wam, rosnie mi chłop;-)
 
Maarta jestem pod wrażeniem Waszego synka :shocked2::shocked2::shocked2: Super chłopak slicznie wychodzi na fotkach az się dziwie dlaczego tak rzadko je zamieszczasz:confused: . Poważnie Antoś jest naprawde suuper fotogeniczny. A tak poza tym duuuży chłopak juz z niego :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam sie i ja :tak:
Mój pobyt u siostry musiał się skończyc niestety już dziś, bo mąż wraca dzień wcześniej z pracy, no i miałam wizytę u dentysty, o ktorej przypomniałam sobie w ostatniej chwili ;-) Ja i moja pamięć... hihi :-)

My święta pewnie też w rozjazdach spędzimy, jak zwykle. :dry: Pewnie nie obejdzie się bez odwiedzin u teściów, a bardzo bym nie chciala, bo ostatnio nie mogę znieść jej widoku... :wściekła/y::wściekła/y:

Maarta twój synek to już naprawde duzy kawaler. Rosnie Ci przystojniaczek. Rysy twarzy mu sie ladnie zmieniaja :-)
Kinga jak się teraz czujesz? Już lepiej?
 
Do góry