reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
nono śluby wesela WOW!!!:-D ah jak chciałabym jesczcze raz wskoczyć w suknie ślubną i przeżyć to wszystko co wtedy czułam:happy2:
dziewczyny koniecznie pochwalić się kieckami!:tak:
Mój bubek własnie zasnął a ja zaraz lece robić kopytka na obiad. Remont juz prawie skończony w pn juz ostatnie wykończenia:happy2: W sobote czeka nas impreza u nas w domu kuźwa się wkopałam no.. ale pierdziele nie bede szalała z menu:dry::cool2: 3rodzaję miesa i zakąski styka he;-)
Cóż jeszcze wam napisać hmm............. aha zmieniłam fryzurę he ale i tak wam nie pokażę krejzolki wy:-D no chyba że bedziecie grzeczne i nie bedziecie się śmiały!:angry::biggrin2:
ok spadam bo głupoty wam pisze hehe
nie wiem co z martaja. siedzi na innym forum już nas nie kocha he:dry::cool2:

buziaki
pozdrawiam!!!;-)
 
Witajcie :)
Kinga dzięki za przepis, wygląda pysznie a smakuje pewnie jeszcze lepiej. W następnym tygodniu będę miała więcej czasu to zrobię.

Kucia ja niestety nie miałam leżaczka, więc nic Ci nie doradzę, ale Grubelek już Ci doradziła i na pewno dobrze :-)

Właśnie wróciłam z tego domu weselnego. Matko jak tam pięknie, ta pierwsza sala się nawet nie umywa. Niestety sierpień cały zajęty, więc termin został taki jak był 18 października. Teraz muszę znaleźć kamerzystę i kapelę, a resztę można już odłożyć na później.:-):-):-)
 
Kurcze na sam widok Kinga ślinka cieknie naprawde wyglada nieźle a jak smakuje:-D:-D:-D pewnie też całkiem całkiem.

Natala szkoda że ta sala zajęta ale nie ma co sie martwić na zapas. Ja wynajełam sale w ośrodku Ekwador to jest pensjonat z klubem jeździeckim. Troszke jestem niepewna bo jak tam byłam ostatnim razem to było czuć koniki:szok::szok::szok: a konkretnie wiecIE co mam na mysli :baffled::baffled::baffled: Szefowa mówiła że W maju to tego czuć nie bedzie bo przenoszĄ konie kilka domów dalej do stajni. Nie wiem zobaczymy trzyma mnie tylko to że oni organizuja dość duzo wesel i ładna okolica koło jeziorka także sciemy chyba nie ma;-);-)
Natala a Ty załatwiasz orkiestre czy didzeja bo tez słyszałam że fajnie gra.
Kurcze musze się wziąć w garśc i w końcu ruszyć z tymi przygotowaniami.:baffled::baffled:

Kinguś !!!!!!! koniecznie pokaż nowa fryzure bo NIE DAMY CI SPOKOJU!!!!!!!!:tak: :cool2::cool2: FAJNIE ŻE JUŻ JESTEŚ

Uciekam bo Neluszka wstała czas otworzyc bar mleczny ;-);-);-)

CAŁUUUUUUUSSSSSSSSSSSYYYYY
 
Kucia ja na 1000% chce orkiestrę, bo DJ jest dla mnie jak na wesele zbyt nowoczesny. A Nelunia już spokojniejsza?

Kinga koniecznie pokaż fryzurkę :tak::tak: Obiecujemy, że nie będziemy się śmiały :cool2::cool2:
 
jestem, żyję ale ledwo :baffled: W pracy kocioł - koniec roku w księgowości :dry: - nawet nie mam czasu ani siły, żeby wieczorem usiąść przy kompie...
Zaległości mam straszliwe jak widzę :szok: Rozpisałyście się babeczki, dobrze, dobrze...

Nelusiu - gorące buziaczki od ciotki i siostry forumowej
16.gif

Mam nadzieję, żę nie pomyliłam - Kucia to twoja malutka ma problemy z napięciem mięśniowym? A z tym płakaniem małej - zbadaj mocz jeśli jeszcze tego nie zrobili ale nie tak zwyczajnie tylko na posiew. My długo nie wiedzieliśmy co jest naszej małej, że taka marudna a okazało się, że to zapalenie dróg moczowych. Tydzień w szpitalu, wcześniej zastrzyki.... Na szczęście to do wyleczenia i mija.

Ślubnie i weselnie u nas się zrobiło... Piękny dzień, wspaniałe wspomnienia, zdarte buty i ubaw po pachy na weselu :cool2: Cuuudo... Chętnie bym powtórzyłą ale bez tego planowania, zamawiania, umawiania ;-).
Kucia - ostatnie zdjęcie małej - przepiękne!!!
A to moja fruzia:
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    59,4 KB · Wyświetleń: 13
  • 2.JPG
    2.JPG
    58,3 KB · Wyświetleń: 10
  • 3.JPG
    3.JPG
    57,6 KB · Wyświetleń: 10
  • 4.JPG
    4.JPG
    51,4 KB · Wyświetleń: 10
  • 5.JPG
    5.JPG
    56,4 KB · Wyświetleń: 10
A teraz co u nas :-p
Mała ma giga katarzysko - leci z nosa jak z kranu ale nie ma żadnych innych objawów a wydzielina jest przeźroczysta więc nie lecę do doktorka tylko odczekam te 7 dni ;-)
W weekend byliśmy w Białym u dziadków i pradziadków, trochę odpoczęliśmy od tej monotonii dnia codziennego.
Hanulcowi wylazła dolna czwórka i od tej pory mam w domu anioła :cool2: Bawi sie grzecznie, od czasu do czasu przylatuje, przytula się, daje buzi... Ale milutko...
Zmieniamy furę. Kupujemy od wujka mojego małża ośmioletnie reneault megane kombi. W końcu pięć drzwi i wieeelki bagażnik :-D Nasz dotychczasowy ma już lat 18cie i jest nie do zajeżdżenia ale niestety w golfie dwójce z małym berbeciem na dłuższych trasach troszkę ciężko. Za tydzień odbiór i kolejna wycieczka do Białego. W pracy mam urwanie głowy, te 8 h mija nawet nie wiem kiedy :szok: Na szczęście już wkrótce wraca koleżanka, która jest na zwolnieniu i trochę zwolnimy my tempo hehe.
Matko, ale epistołę wypociłam :szok: To pewnie znów z zapasem na tydzień ;-)
Pozdrowienia i buziaki dla bobasów!
 

Załączniki

  • 6.JPG
    6.JPG
    58,9 KB · Wyświetleń: 10
  • 7.JPG
    7.JPG
    56,6 KB · Wyświetleń: 9
Nineczko Twoja Hania jest nie do poznania!! :-):-):-):-) Jejku jak się zmieniła! Oczywiście jest coraz piękniejsza :tak::tak: Dobrze, ze juz jesteś, bo jakoś tu dziwnie bez Ciebie :sorry2: Zawsze kiedy nie weszłam to był jakiś pogodny pościk od Ciebie... :-p Zostań z nami na dłużej... :cool2:
 
reklama
Witam wieczornie...

Nineczko dobrze że jesteś... a Hanuś... cudo! i bardzo się zmieniła...:tak:I fajnie że autko zmieniacie.... duzy bagaznik to podstawa...:tak::tak::tak:

Kinga pyszna fotka...:-p No Filip w kabinie... tez pyszny...:tak:

Natala no to super ze sie udało..... i że Tobie sie podoba...:-) tez bym wybrała orkiestre....

Wy tak o tych weselach ze zaraz mi się zachce...:-D:-D:-D:-D;-)

A u nas koszmar... Wik zjadł mleko po kapieli i zwymiotował...:szok: ale lekarka mówiła ze moga byc wymioty.... jutro idziemy do lekarza i zobaczymy co dalej....

Kucia jak malutka? I gdzie ten pensjonat....?:confused: nigdy o nim nie słyszałam....:confused:

Miłej nocki!
 
Do góry