reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
my wróciliśmy dopiero z dworu. Filip sobie pobiegał i pojezdził na hulajnodze.
Ja ogolnie dzis zle sie czuje, mam niskie cisnienie i boli mnie głowa.
ciesze sie ze za 2h wraca juz moj kochany M.
no i weekend coraz blizej..

Aga juz rozumiem:)
 
Aga to nie choróbsko na szczęście.
Mam poprostu niskie cisnienie... przez co boli mnie głowa,oczy... i do tego wszystkiego spodziewam sie w tym tygodniu @ :confused2::sorry:

Dobrze że czujesz sie lepiej

Kamila a co u ciebie? jak samopoczucie w ciąży? czemu tak mało z nami piszesz
 
Kinga to wielkie szczęście że to nie choróbsko tylko ciśnienie.

Kamila odezwij się i napisz co u Ciebie?

A ja serwuje po necie,Alan ogląda bajkę i za chwilę mykam obiadek zrobić a dziś warzywa z patelni z ziemniaczkami mniam mniam już nie mogę się doczekać bo cały dzień nic dziś nie jadłam i głodna jestem na maksa :-/


Kinga widzę że biegasz po wątkach i nawet jesteś na wątku zaplanowania płci dziecka,myślisz że to jest możliwe aby mieć wymarzona płeć jaką by się chciało?
 
Aga jasne że jest to możliwe, wymaga to jednak dużo cierpliwości. bo o dziewczynkę trudniej jest się starać niż o chłopca. Wierzę że nam się uda :tak:
W tym miesiącu wybieram się na monitoring cyklu. zobaczymy co mi powie ginek...
 
Kinga daj znać jak będziesz już po wizycie i co Ci powiedział lekarz:)


...a pytam się tak z ciekawości bo synka już mam i nie ukrywam że przydałaby się teraz dziewczynka ale jak będzie chłopiec to też będzie super a jak na razie myślę o odstawieniu tabletek a na maleństwo przyjdzie jeszcze czas...także po woli a na pewno się uda :)
 
Aga okej dam znać :tak: ale dopiero 14go bede szła...
jasne ze na spokojnie.. odstaw sobie tabletki i wtedy działajcie w wyznaczonym terminie;)

Ja już od ponad roku nie łykam hormonów... myślę że jestem czysta heh
 
reklama
Wiesz Aga obserwuje swoje cykle od stycznia tego roku i niestety ale mam nieregularne, czasami 34dniowe a czasami 26.
Dlatego też właśnie wybieram się na monitoring cyklu. bo ciężko mi samej stwierdzić kiedy przypadają mi dni płodne nawet... :sorry:

A miesiączki okej, zazwyczaj 3-4dni i mam koniec:)

a pamietam jak brałam kiedyś pigułki to jak w zegarku co 28dni:))
 
Do góry