reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

Aga to zdrowiej szybko, tulę

U nas okej ogólnie...
dziś pewnie spotkam się z przyjaciółką.. pojde z Filipkiem na dwór.. i jakoś dzien zleci.
W piatek jedziemy już po farby.
A w sobotę Filipa dajemy na noc do teściów bo mamy imprezę grilową :)
 
reklama
Aga weź proszki albo wypij coś i się walnij na chwile do łóżka, poleż sobie. M pewnie w pracy co? bo mógłby troche Ci pomoc... a jeszcze jak piszesz że być może do roboty bedziesz musiala isc... dzizas:confused2: współczuje


Ide sie zebrać bo Filip chce na spacer...
Tak wiec odezwę się jak wrócimy ;-)
Baj
 
M w pracy a proszki już wzięłam ale pomagają na krótki czas...zobaczymy jak będę szła do pracy to nie wiem co zrobię nafaszeruję się prochami i pójdę a ja nie będę musiała iść to walnę się do wyra i nie wyjdę z niego aż jutro rano.

Kinga miłego spaceru:)
 
I my już po spacerku! :))
Byliśmy w sklepie, Filipek wypatrzył sobie pistolet grający hehe całą drogę strzelał w ludzi :confused2::-D
Zaszłam do koleżanki na kawkę, Filip pobawił sie z Kubusiem.
No i wrócilismy do domciu...
Filip wcina własnie zupe.
A ja odpoczywam:)
 
Ja nadal zadolinowana dziś byłam. No właśnie byłam. Gdy nagle jak z procy wystrzeliłam że jednak trzecie dziecko chce już teraz i pomimo tego że moje plany legną w gruzach to nic w porównaniu z tym ogromnym instynktem. Teraz hmmm no nie tak od razu tak jakoś początkiem roku czyli podobnie jak Aga :-D tak żeby urodzić jakoś po wakacjach :-Dkoło października :-D to co trza sie dopingować i mobilizować :-D Damy rade w trójeczke :-D:-D:-D
 
Syneczki no zaskoczyłaś mnie! odważna decyzja! powodzenia więc życzę w tworzeniu drużyny piłkarskiej:-);-)
przynajmniej juz doła nie masz:)

Spokojnej nocy życzę
 
No no widzę wszystkie plany macie:tak: Powiem jedno: Do roboty!!!!:-D:-D Nie ma na co czekać:-D:-D
U mnie oki, czuje sie dobrze. Antos do przedszkola chodzi więc ja więcej wolnego czasu mam:-)
 
HEJKA
Ja nadal zdycham,wczoraj poszłam do pracy i to był największy błąd bo dziś czuję się jeszcze gorzej więc dziś jak zadzwonią to nie idę a jak będę jutro się lepiej czuła to odrobię heh

Anetka to my pewnie razem w tym samym czasie z brzuszkami będziemy chodzić bo marta już taki brzuszek posiada a Kinga zaczyna starania wcześniej.No nic nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia:)

buziak
 
reklama
Aga zdrówka zdrówka! słuchaj czemu usunełaś zdjęcia Alana z NK? i tutaj też widzę w suwaczku..

No bedziemy w przyszłym roku to już wszystkie z brzuchami! :-) tylko Marta bedzie już bez brzusia ;-)
 
Do góry