reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Hejka
Ja zabiegana troszkę,nie dawno mąż z pracy wrócił czwarta 12-stka szok zmęczony już śpi razem z Alanem a i jeszcze dziś po pracy zaliczyliśmy zakupy także wszyscy jesteśmy wymordowani...ja też idę spać kochaniutkie:)Niestety u mnie z bara bara dzisiaj nici :-(no ale może jutro :confused::-Dhehe
Pogoda u nas dzisiaj była fantastyczna:)
Kinga ja też dziś pizze wcinałam a teraz aż mi nie dobrze...
Marta fajnie że masz już lustrzankę,teraz pstrykaj fotki...
Kasiu jak zdrówko?
...a gdzie reszta naszych koleżanek?pewnie zapomniały już o nas.


Buziaczki dziewczyny!
 
witam z rana:))
ja juz na nogach od 7, sprzątam :)
Mąż pojechał na chwile do pracy i potem idziemy na spacer:) a po spacerku od razu na obiad do Kapera:)) ahh za tydzien się bedziemy bawić tam na weselisku mojej szwagierki! :)) mąż jest świadkiem.. A ja bede ich fotografem rodzinnym;-)

Filipkowi w tyg kupie jeszcze jakąś koszule nową co by elegancko wyglądał też:) i wszyscy już ubrani:)

zacznie się od piątku... bo tłuczenie butelek:-p

marta ty tam grzecznie za sąsiadów się nie bierz :no::-D:cool2:hehe
aga no męża masz po pracy zmeczonego co sie dziwic... a jak tam twoja agencja odezwali się??? no powiedz coś!:-p
kasia a co u was jak sie czujesz?
hania jakie macie dziś plany hm? jak tam twoje dzieciaki:happy2:
 
Kingo - u nas pogoda dzis do du...y czyli dzien zapowiada sie w domku -cos kropi i wieje jednym słowem ponuro - dzieciaki jeszcze spią - tylko mama buszuje od 6,30 na necie - mężus pojechał do pracy - bedzie trzeba zaraz wziąc sie za przygotowania jakiegos sniadanka - zycze miłego dnia i pozdrawiam
 
reklama
Hania szkoda że u was taka pogoda, pewnie od nas przeszło w waszą strone teraz... no ale słonko i u was niebawem zawita:)
Miłego dzionka! pozdr.

Filip już po śniadaniu, w końcu zjadł! ostatnio muszę z nim walczyć żeby zjadł jedną kanapkę chociaż na śniadanie.:dry:
 
Do góry