reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Marta ja mam swoją kosmetyczkę, dobrą kumpelę. Ale wczoraj szwagierka przywiozła sprzęt i sobie nałożyłam...co prawda dłużej mi zeszło niż normalnie ale sama hehe
 
reklama
Tak. Mam koleżankę dyplomowaną kosmetyczkę więc potrafi co nieco hehe
A sama... Ja kiedyś nakładałam żele... Więc:tak:
 
Ja też o tej porze snuję się po domu. A rano mogłabym spać i spać...tylko Jakubcio jakoś wcześnie wstaje he
 
Marta szczerze mówiąc nic trudnego z pazurkami... I chyba jak będe miała jakiś przypływ gotówki to lampę sobie zaunduję :-)
A co dobre na sen...mnie nei pytaj. JA oprócz pierwszych miesięcy ciąży zawsze nocnym markiem byłam.
 
Jakiś klub mazurskich nocnych marków trzeba otworzyć.
Dokładnie w dzień nachodzi nas sen. JA wczoraj jak goście przyjechali to redbulla wypiłam...nie dawałam rady hehe
 
reklama
I ja wczoraj spać nie mogłam... a disiaj cierpiałam... chociaz mąż mnie na zakupy do Kowna zabrał wiec i humorek sie poprawił:tak:
 
Do góry