reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam, jeżeli się zgodzicie chciałabym dołaczyć do grona :-)
Mam na imię Magda, mieszkam w Olsztynie, mam synka 2,8 lat i teraz czekamy na drugiego bejbika - termina na kwiecień. Póki co jeszcze pracuję, plan był do końca roku, ale mam już tak dość, że przemyśliwuję wcześniejsze zwolnienie.
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
witaj Magda:happy2: jasne! fajnie że napisałaś.
ahh i kolejna już w ciąży.. a kiedy ja zaciąże!?:sorry2: oby jak najszybciej.
tescik robię w 45tyg listopada wiec trzymajcie kciuki! ;-):-)

pozdrawiam!
 
witam i miłego dnia życzę!
my już wstaliśmy. teraz śniadanko i kawka:) a potem trzeba sie powoli szykować na cmentarz..

Magda wiem wiem... ja musze po prostu chyba przestać o tym myśleć.
 
Kinga Magda racje ma;) bardzo to fajne tak oczekiwac;) ja trzymam kciuki;)
Magda miło ze dnas dołączyłas- naze dzieci sa w podobnym wieku:tak:
c d zwlnienia lekarskiego ja uwazam, ze jezeli ze sie czujesz i ci ciezko trzeba zwolnienie brac, to jedy cza kiedy na L4 masz 100% wynagrodzenia, tzreba krzystać:tak:
i my zaraz na cmentarz.... ja osobicie nie lubie- cieżk mi bardzo i wole zeby Kubus był w moim sercu :-(
 
Witam, jeżeli się zgodzicie chciałabym dołaczyć do grona :-)
Mam na imię Magda, mieszkam w Olsztynie, mam synka 2,8 lat i teraz czekamy na drugiego bejbika - termina na kwiecień. Póki co jeszcze pracuję, plan był do końca roku, ale mam już tak dość, że przemyśliwuję wcześniejsze zwolnienie.
Pozdrawiam serdecznie
Witaj Dzidziusia :-) Fajnie, że jesteś z Olsztyna, bo ja z Ostródy to w sumie blisko a do szpitala to się właśnie do Olsztyna szykuję. Gdzie rodziłaś synka i gdzie planujesz teraz? Ja myślę o wojewódzkim.
Dziewczyny, podpowiedzcie, kiedy zacząć kupować rzeczy dla malucha? Ja jestem teraz dopiero w 10 tygodniu, ale już nie mogę wytrzymać z zakupem wózka, ciągle oglądam na Allegro i tyle fajnych okazji jest lekko używanych super wózków, że powstrzymać się nie mogę.
Pozdrawiam
Kamila
 
Hej. My już po cmentarzu...
Kamigor my dla dziecka zaczęliśmy kupować dopiero jak byłam w 7miesiacu ciąży bo mówią że jak za szybko to nie dobrze... Zdążysz na pewno nie martw się!;-)

pozdrówiki!
 
Tak, tak lepiej nie zapeszać, ale remont domu muszę zacząć już po świętach bożego narodzenia, bo drzwi musimy wybijać, zedrzeć wszystko ze ścian i podłogi w pokoiku dla dziecka, mam nadzieję, że się nie pośpieszę :-)
Dzięki i pozdrawiam
Kamila
 
aa remont to co innego :-) Zapowiada się wiec sporo roboty co?

Filip własnie nam zasnął wiec mamy wolny wieczór z mężem. Całe popołudnie strasznie się do mnie lepił, MAMA i MAMA MAMA.. ciągle! wręcz krzyczał. Nie wiem co go napadło.
a co tam u was kobitki?
 
reklama
My niedawno wróciliśmy po cmentarnych spacerach.

Kinga, świetnie Cię rozumiem. Jak już się zdecydowałam że chcę mieć drugie, to najlepiej, żeby to było już. Naprawdę tak się nakręciłam, że od zobaczenia dwóch kresek do pierwszej wizyty cały czas miałam obawy czy aby na pewno czy może tylko sobie ubzdurałam. Głupie, ale cóż dziwne rzeczy potrafią dziać się w głowie.
Ja rodziłam w wojewódzkim i drugie też mam zamiar, głównie dlatego że mój gin tam pracuje. A tak naprawdę to mam wrażenie, że wszędzie dobrze, ale zależy na jaki personel się trafi. Oczywiście wojewódzki ma lepsze zaplecze "w razie jakby co", ale nie ma co od razu myśleć żeby z niego korzystać ;-)
Poza tym Kamigor masz jeszcze mnóstwo czasu na przemyślenia i rozpytywanie dookoła o odczucia.
Co do nabywania niezbędnych rzeczy to też raczej nie ma się co spieszyć. Ja miałam wszystko bardzo szybko, ale to głownie przez to że większość rzeczy dostałam "w spadku". Tak naprawdę zajęłam się praniem i porządkowaniem gdzieś w 7mc. A i tak stwierdziłam że chyba za wcześnie, bo potem człowiek tylko patrzy i czeka i doczekać się nie może.
Idę poleżeć bom się nałaziła.
 
Do góry