reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kamigor, Izabell witajcie:tak:
Laski sorki, że się nie odzywałam....w każdym razie żyjemy i mamy i się dobrze;-)Ciągle z nocniczkiem walczymy:-( Jak narzie moja dziecina ta walke wygrywa.
Nineczko jak Hania?
Izabell ja z Olecka jestem, co do lekarzy w Ełku musiałabym podpytac klezanek, ostatnio jedna rodziła i mwiła i plecała jakaś pania ginekolog. ja osobiście Olecka nie polecam, :no: teraz żadnego dobrego lekarza nie ma.
 
reklama
Kamigor, Izabell witajcie:tak:

Izabell ja z Olecka jestem, co do lekarzy w Ełku musiałabym podpytac klezanek, ostatnio jedna rodziła i mwiła i plecała jakaś pania ginekolog. ja osobiście Olecka nie polecam, :no: teraz żadnego dobrego lekarza nie ma.

Bym była bardzo wdzięczna jakbyś się dowiedziała jaka to pani gin była ;-).
 
Nasze forum znów rozkwita :-) Maarta - witaj!
Witaj Izabell! Gratuluję zafasolkowania! Ja jeżdżę do Ełku do dr. Kucharczuka - nie narzekam a wręcz przeciwnie - bardzo sobie chwalę. Przy lekarzach w moim mieście to prawdziwy cudotwórca :-D
Co u nas - Hanuta ma apetyt jak mało kto po tym syropie - dosłownie rośnie w oczach :-D Jeszcze kilka dni i odstawiamy, bo niedługo będziemy ją odchudzać ;-) Siuśki nadal nie złapane - to zadanie niemożliwe do wykonania.
W piątek jedziemy do Białegostoku w odwiedzinki do mężowej rodzinki. To będzie droga przez mękę, bo cmentarzy przy drodze kilka. Jeszcze tylko 3 dni pracy :blink: Właśnie robię sałatkę, po której będę umierać dwa dni ale co tam - taka pychota!
Nie wiem czy wam pisałam - Hania nauczyłą się obsługi DVD :szok: I robi to jak dorosła - pilotem, klawiszami w DVD, żadna płytka na tym nie ucierpiała. Niedługo będę ją pytała jak zrobić coś na komputerze jak tak dalej pójdzie :-D
Dobra, koniec lenistwa - lecę pichcić!
Pozdrawiamy!
 
NO ale tu tłocznoooo hihihihhi w końcu :-D:-D:-D Fajnie Was widzieć kobitki:-).
U nas tez powolutku. Kobitki mam doWas pytanie jakie zabaweczki podpasowały Waszym maluchą w wieku 11 miesiecy:baffled::baffled: Ostatnio zakupiłam z Fishera Price garnuszek na kolcuszek ale zabawy z tym było 5 min:nerd: a co u Was zdawało rezulatat. Bede wdzięczna za opinie.
My na Swieto Zmarłych zostajemy w domku zapalimy znicz ogólny na cmentarzu do rodzinki raczej nie jedziemy.

Nineczka a co to za sałatka pochwal sie przepisem. Hanuta taK WYSTARTOWAŁA Z APETYTEM super :tak::tak::tak:dawno nie pokazałas nam jej na fotkach. Zdolniacha z niej to dawno bylo wiadomo.

Kinga czy ja dobrze czytam?????? Staracie sie o dzidziusia:-):-):-):-):-) ale nowina dopiero teraz zauważyłam SUPERRRRRRRRRRRR

izabell miło ze jestes z nami witaj !

Zapomniałam podziekowac od Neluni za ciepłe słowa ciotki co do fotek.

Dobra uciekam porelaksowac troszke mała spi męza nie ma czas relaksu zacząć .
 
kucia yes of course!:-):tak:
a co do zabawek to wiesz.... dzieci wszystkim bawią się pare minut bo za chwile mają inne zainteresowanie:sorry2: tak to już jest hihi

 
Kinga super:tak::tak:
Ja tez bym chciała ale jakoś ciężko mi sie zdecydować;-)
Kucia co do zabawek hmmm powiem Ci szczerze ze moj syn uznaje tylko klocki i auta- żadne edukacyjne zabawki go nie interesują... przerabialismy garnuszek na klocuszek, krzesełko uczydełko, różne grajki itd...
No jeszcze zabawki do kapieli lubi i domek teletubisiów mu pasował:tak:
Proponuje jakis jezdzik albo cos do pchania, czy wózek dla lalek, lada moment bedzie chodziła Nelusia a tego typu pojazdy dzieciaczki uwielbiaja.
Nineczko jak nie bede czegos wiedziała jak sie sprzet obsługuje to licze, że Hania mi pomoże hehehe:-)
 
reklama
Do góry