reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

hej! u mnie dziś lepiej samopoczucie. pada deszcz i jest ponuro.zakonczylismy dzis remont całkowicie.
Widze ze martaja rzeczywiście nas juz olała całkowicie. na innym forum widac lepiej jej sie podoba niz tutaj. trudno sie mówi skoro tak wybrała.:sorry2:


 
reklama
Supeeeeeeeeer focia FILIPKA!!!!!!!!!!!1:-):-):-):-) A JAKIE POWAZNE SPOJRZENIE :-):-):-) I POLICZUSIE CZERWONE ;-)
 
Widze ze martaja rzeczywiście nas juz olała całkowicie. na innym forum widac lepiej jej sie podoba niz tutaj. trudno sie mówi skoro tak wybrała.:sorry2:
Witajcie...
Nie olała, nie olała... :baffled::confused: No koment's

Dziewczyny , przepraszam za dłuższą nieobecność... Nadrabiam zaległości i napiszę więcej... łącznie ze zdjęciami...
Narazie buziolki
 
nikula dziekuje, twoja dziecinka też śliczna jest:tak:
martaja spokojnie lalka!:-D skoro na innym forum piszesz i masz czas to pomyślałam że juz tutaj nie chcesz być no nie. 3maj się maleńka!

a my własnie ze spacerku wrócilismy:happy2: było miło....
pozdrawiam!
 
Witajcie Kochane :-)
Weekendzik spędziłam bardzo miło... w każdym tego słowa znaczeniu :tak::tak:
Jutro lub pojutrze dostanę płytę demo od zespołu z Iławy, więc już będę wiedziała, czy mam zespół, kamerkę i fotografa... Póki co termin mi trzymają, ale zobaczę, czy mi się będzie podobać :-p Do wesela jeszcze długo, ale już mi się powoli udzielają emocje...

Kinga imprezowiczko pięknego masz synka :-):-)

Martaja witamy ponownie :tak:

Nelunia jak zwykle piękne ma foty! Mamusia nie próżnuje :happy2:
 
Jestem :) Teraz wolna więc czytam te kilka tomów, które muszę nadrobić :)
Kucia co do ząbkowania. Mój Jakub skończył 8 msc i jeszcze nie ma ząbków. Ale już bardzo się męczy. Wszystko gryzie...no i ma już opuchnięte dziasełka i białe kreseczki tylko nie chcą się wybić...No i używamy żeli jak najbardziej.
Kucia na zdjątku-oczywiście pięknie na nim wyszłyście- z tyłu jest akwarium tak? Macie tam morskie rybki??
Dziewczyny wy o ślubsch, weselach, sukniach... Jak ja bym chciala jezcze raz... U nas było przepięknie ale bardzo szybciutko minęło... Teraz tylko piękne powroty wspomień... A w tym roku 2 rocznica ślubu :)
Nineczko długo mala je ci słoiczki... No ale po to są ;) Ja małemu częsciej gotuję...a to dlatego, że lubi i ma co gryść... :)
Nikula witaj!
Natalko faktycznie emocji co nie miara w przygotowywaniach. Oby demo się podobało.

U nas dobrze. Mały grzeczniutki ja wyspana...tylko trochę zabiegana... A dlaczego...pewnie niedługo się okaże ;)
A teraz mój skarb
1006208bs7.jpg


1006237fv8.jpg


1006296gb0.jpg
 
wieczór.... spokój.... uf.
szkoda tylko że tak źle się czuję:baffled: mdli mnie strasznie już od paru dni, no i ten ból podbrzusza. Sama juz nie wiem co mi jest.może to ta moja nadżerka :dry:
idę do wyrka
dobranoc:)

natala
fajnie że weekend spedziłaś milutko:tak: a emocje w związku ze ślubem oj są są;-)
kucia udanej gościnki jutro!;-)
 
witam kochane!!!

własnie wrócilismy od lekarza z Neluszką. 3 godz bite stania i czekania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ładnie wyrabiam sobie spokój i opanowanie. Sama nie wiem chyba przestane zapisywac się do lekarzy. Wykryli u Nelki szumy w serduszku 06tego maja ide na ktg. Pani doktor mówiła że to duzo ma wczesniaków tego typu przypadłosć ale mnie to nie pociesza - lepiej sprawdzić. Jak bym dostała młotem w łeb -tak się poczułam. Już widziałam najgorsze... ale ja to tak mam od razu panika. Ale póki co nie moge tak mysleć bo jeszcze coś złego ześle.
Boże dziewczyny strasznie mi wypadaja włosy:szok::szok::szok: wy tez tak miałyście ?????:confused::confused: Przy takim tempie za tydzień będe łysa:baffled::baffled: Zjadam witaminki materna i nic :shocked2::shocked2: Może to jakieś zmiany chormonalne :tak::tak:

martaj
a suuuper że wróciłaś :-):-):-)
Co do akwarium mój maz się w tym specjalizuje mamy w domu 4 akwaria i kameleona także ciekawie jest. A te tybki to słodkowodne. Ulubione mojego męża pyszczaki. Nelunia uwielbia oglądac rybeczki jeszcze teraz to faktycznie sadzamy ją w lw\eżaczku i jak MADAMA obserwuje ;-)
Juz dawno nie widziałam Jakubka!!! SUPER FOCIA ;-):tak::tak:
BYSTRY CHŁOPINA Z NIEGO !!!!!!!! WIECEJ TAKICH FOTEK :tak:

Kinga85 NIE DOBRZE ŻE BOLI cIEBIE BRZUCH:-( mOZE CZAS odwiedzić lekarza. Nie ma żartów. :no: lepiej sprawdzić czy wszystko ok. Naprawde

natala_2006 jak u Ciebie przygotowania do ślubu ???
Ja zaraz wychodze do ksiedza. Formalności ciąg dalszy.

Dobra spadam mało czasu. Dziewczyny miłego popołudnia i usciski od cioci Moni dla pociech :-):-):-)

PS ale sie rozpisałam

A to moja kameleonka SYLIWA ;-)
 
kucia nezła kameleonka!:cool2:wow widze że lubisz egzotyczne zwierzęta;-)
wiesz z tym moim brzuchem to tak jest bo mam nadżerkę kuźwa:dry: jestem w trakcie leczenia...
włosy też mi wypadały:dry:
 
reklama
Kucia mogę cię tylko pocieszyć, że mojego kuzyna córcia-Dagmara też miała szmery na serduszku...Po roku czasu wszystko minęło...teraz mała ma 3 latka i jest zdrową wesołą dziewczynką. U nas w akwariach też mąz jest specjalistą. Na nowym mieszkaniu jeszcze nie mamy...a to dlatego, ze małego nie chcemy a na duże przyjdzie czas :) A ja mam żółwia...póki Jakub mały jest u moich rodziców :) Co do włosków...mi zaczęly wypadać około 3 msc po porodzie i do 6 było makabrycznie. Teraz już jest spokój i żadne włosy nie plączą się w pościeli, na podłodze i wszędzie indziej...Ale za to wyrastaja mi "nowe" i chodze z taką śmieszną grzyweczką :)
My tez dzisiaj po spacerku, po obiadku...odpoczywamy :)
 
Do góry