reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hejka, wpadam tylko na minutkę :-)
Ale się złożyło z tymi konikami, Amelka akurat wczoraj dostała od sąsiadki takiego :tak::tak: Od razu nakarmiła go kanapka z nutellą i dała mu smoczka w buzię... :sorry2:
 
reklama
No dalej na słoikach, bo wyrodna matka nie gotuje a jak już ugotuje to wyrodne dziecię sie na domowy obiadek wypina :baffled:;-) A tak serio to zupkę ugotuję, ok ale pomysłów na drugie danie nie mam za diabła. Ona gryzie tylko pulpety, inne mięso wypluwa i koniec, jajek nie je, czort wie czym ją karmić. Z mięsa w moim mieście mam do wyboru kurczaka, udziec indyka i wieprzowinę :wściekła/y: Cielęciny na oczy nie widziałam a większość przepisów dla berbeci ma ją w składzie czemu się nie dziwię, bo delikatna bardzo i super się rozmiękcza w gotowaniu. No normalnie nie mam pomysłu czym karmić trutnia małego :confused:
 
my własnie po miprezie... mąż już śpi :cool2: a ja kobita oprzątam.. hyh
było suuuuuuper! jestem zadowolona:tak:

z moją drugą połówką




A teraz idę kończę i do łóżka bo już też mam dość.
Jutro rano po synka do teściów i potem do kolejnych rodziców na obiad... nie wiem jak przeżyję tą niedzielę skacowana..:baffled:

pozdrowiona i życze już dziś miłej niedzieli!;-)
 
WITAM LASECZKI CIEPLUTKOOOOOOOOO w ta dziwną pogode.

U nas dzisiaj spokojnie odpókać. Kruszynka spała jak zabita całą noc. WłaŚnie wstaliŚmy z meŻem i zajadamy śniadanko mała oczywiście juz po :-):-):-):-) chrapie jak niedźwiadek.
Planujemy po śniadanku wyskoczyć na mały spacerek do znajomych. Juz dzisiaj tak nie wieje a powietrzaaa sie chce zwłaszcza małej.
A tak poza tym spedzimy niedziele leniwie A CO MI TAM :tak::-D

Kinguś!!! fryzurka zajefajna pasuje Tobie :tak::tak::tak: całkiem całkiem naprawde suuuuuuuuper. Widze że miałaś niezła imprezke i niezłego pomagajacego maluszka!!!! faktycznie wie co dobre :-):-):-) Trzymaj się dzisiaj i nie daj wygrać kac gigantowi!!!! Napisz jak sie czujesz dzisiaj i jak było :-)

Nineczko nie martw się z tego co słysze duuzo dzieci marudzi przy jedzeniu a co do słoiczków jezeli mała lubi to szamać to czemu nie. Raz gotowane raz słoiczki :-):-):tak:

Grubelku
jak się czują kruszynki Twoje dzisiaj ? Mam nadzieje ze kryzys zażegnany i jest lepiej. Trzymam kciuki za WAS!!!

Miłej niedzieli LASECZKI odezwe sie wieczorkiem papappapapapa
 
witam
czuje sie nie za dobrze
dziecko śpi
mąż śpi
a ja siedze towarzyszy mi woda
na obiada idziemy do rodziców nie wiem jak to zniose
ale i tak zadowolona na maksa jestem z impry
milej niedzieli zycze wam!
kucia dziekuje za komplementa, z kacem jakos sobie poradze

pozdrowionka!
 
Kinga- ależ z ciebie chudzielec :szok: Zazdroszczę figurki i imprezki (ale nie dzisiejszego samopoczucia hehe ;-))

Narobiłam małej kotletów na 8 dni ale pomroziłam to będą na wszelki wielki i chwile mojego lenistwa :-p
Hania wariuje dziś z nocnikiem - wsadza do niego miśki i pcha jak wózek :-D Widok przekomiczny :-)
A jutro znów do pracy, kolejny dzionek bliżej przeprowadzki, ufff :sorry2:
 
nineczko Hania na pewno musi wyglądać bardzo śmiesznie z tym nocnikiem:-D fajnie.
Ja chudzinka? mylisz się!:no: zaczełam teraz tyć:dry:
Czuje sie już lepiej. pozniej jeszcze do was zaglądne;-)
 
kur***a! a teraz znowu mnie nudności dopadły:wściekła/y::baffled::-( mam ochote bleee..... kuźwa masakra masakra masakra!!!
sory dziewczyny... musial sobie ulżyć.

Ide pod prysznic i od łóżka spać.
masakra..................................................... ... :-(
 
Wiaaaaaaaaaam poniedziałkowo!!!!!!

O !!!!!!!!!!tak pusto dzisiaj:szok::szok::szok::szok: Otwieram więc nowy tydzień mam nadzieję lepszy pogodowo od poniedziałku bo u nas lejeeeeeeeeeee łeeee:-:)-:)-(
Nici ze spacerku :baffled::baffled:

U nas dzisiaj leniwie strasznie to może przez tą pogode ale przynajmniej mała zadowolona raz ,że spała cała noc dwa przyjechał jej leżaczek leży na nim jak mała karingtonka ;-)
Kurcze jeszcze postawie ją przed akwarium i chyba po tatusiu luuubui wrecz uwielbia ogladac rybki. Fakt nie trwa to długo ale czasami te 20min daje dużo. Przynajmniej moge coś zawsze porobic w domku:-)

Jutro mam gościa zajezdza do nas moja przyjaciółka w ciąży :-):-):-) troche sie podszkoli przy małej oj może byc wesoło.

A co u Was laseczki?????????


Kinga ja zdrówko? Mma nadzieje ze dzisiaj lepiej...

nineczka ale się nasmiałam z wczorajszej akcji nocnik:-D:-D:-D Hanutka musiała wyglądac przekomicznie ;-);-) szkoda ze nie walnełaś fotki :tak::tak:;-)

Grubelku jak maluszki dzisiaj sie czują ? Mam nadzieje lepiej

Natala
a jak Ty spędziłaś wekendzik ????

Dobra póki mała drzemie spadam troszke w chacie ogarnąć po rannym baraszkowaniu. całuuuuuusy

 
reklama
:-) dzien dobry wzystkim
Grubelek - ja na nic nienarzekam - na początku trochę (w sumie nie trochę tylko bardzo) bolała mnie brzuch - dostałam leki i przeszło. Nieobejmowałam kibelka, za to wysypało mnie na buzi trochę - coś za coś. Już raz poczułam jak si e bąbel rusza. No i niewszystko jestem w stanie zjeść - kategorycznie w odstawkę poszło mięso i kwaśnie rzeczy (kiszone ble, kapusta ble...). Dobrze liczysz termin mam na 5-6 sierpnia :-)
 
Do góry