reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

reklama
ale macie tematy. to chyba trochę osobiste kwestie, które poruszacie i sprawa każdej z nas czy kazdego. najlepsza i najsmiesznijesza jest pierwsza strona tego wątku. uśmiałam się bardzo, ale reszta wywodów i sporów to dziecinada.

 
dziecko(bo skoro mama zabrania Ci sie spotykac z chlopakami)-co Ty za bzdury wypisujesz????????????????????????Nie sadzilam ze komus moze sie az tak nudzic!!!!!!!!!!!!!Zupelna zenada!:szok:
 
Boże nie macie innych problemów tylko zakładanie takich chorych wątków ?weżcie się do jakiejkolwiek pracy bo w bankach wam się popierdoliło .z powaaniem mamusia dwójeczki dzieci .
 
nie powiem ,że się nie masturbujemy ;-);-).
To chyba normalne gdy sex w niektórych momentach jest niemożliwy :tak::tak:.
 
Zesikałam się ze smiechu jak przeczytałam początek tego wątku a na kawałku o kaszance to się śmiałam w głos. Lubie prowokacje bo zawsze ktoś potraktuje to poważnie i będzie mądrych rad udzielał :-D . Fajnie, że znajdują się osoby które potrafią z jajem odpowiedzieć na taką zaczepkę i można się pośmiać. Brawo !!! jus20sto !!!
Pozdrawiam
 
Wprawdzie nie mam dzieci ani nie jestem w ciąży, ale postanowiłam udzielić się na tym forum. Mam 18 lat. Nie mam chłopaka, bo moja mama mi nie pozwala. Ale ja znalazłam lepszy sposób na orgazmową rozkosz - jest to masturbacja. Gdy jestem sama w domu oddaję się masturbacji bez reszty i przeżywam chwile takiej rozkoszy, jakiej myśle że nie doświadczyłabym przy żadnym chłopaku. Najbardziej lubię wkładać sobie do pochwy różne rzeczy, które są dużo dłuższe niż mój palec (i grubsze), np. jakis długi, gruby długopis, flamaster itp. Ostatnio włożylam sobie flet, przebiłam błonę dziewiczą i... to był orgazm jakiego nigdy nie zapomnę. A wy jak często praktykujecie masturbacje? Ja ją polecam!
Znam CHLOPAKA, ktory podobno robil to kijem od szczotki i proponowal wspolna zabawe KOLEGOM. (Tak glosi plotka). Milej zabawy. PS to jest forum dla kobiet w ciazy, a nie wariatow, ktorym sie nudzi!
 
reklama
Oj kobiety, Wy sie tak nie smiejcie, bo mi maz opowiadal, ze podobno byl przypadek, ze pewna zakonnica trafila do szpitala, bo jej swieczka utknela;)
 
Do góry