reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

reklama
hej dziewczyny ale są czubki na swiecie...
moja bratowa jest pielegniarką i pracuje w szpitalu w niemczech. opowiadała mi kiedys ze przyszedl na izbe przyjec facet i bardzo chcial rozmawiac z mezczyzna, a ze akurat lekarz byl na obchodzie bratowa zapytala czy moze mu pomoc, ale on byl baaaardzo na nie, wiec zaproponowala by usiadł... pan jednak stwierdzil ze postoi i poczeka na lekarza...

powiem wam ze okazalo sie ze facet onanizowal sie pileczką pingpongową i niestety utknęła mu w tyłku - nie wiem co on se myslal:)
w kazdym bądź razie znalazł sie na stole operacyjnym....
 
hej.


z ta kaszanka tokoniec swiata pol godziny sie rylam jak glupia i te rady to trza ksiazke napisac na ten temat |"porady ciezarowek;)" dla dziewic co niestraszna im zadna kaszanka|, a moj maz z racji tego ze slabo po polsku umie pyta sie co ja w temacie masturbacja szukam i jak mu to opowiedzialam to tylko stwierdzil co dziewica na forum dla kobiet w ciazy robi.tez dobry ten moj ukochany.
 
O tej kaszancee to juz ze 4 lata temu czytalam.
Kiedys slyszalam autentyczna historie (jakas kolezanka mojej kolezanki to zrobila bedac nastolatka) o tym jak dziewczyna na kolonii gdzie byly siostry zakonne (jako wychowawczynie), probowala "zaspokoic sie" parowka...miala pecha bo parowka sie zlamala w srodku i potrzebna byla interwencja ginekologiczna...
inna historia (nie wiem ile prawdy w tym jest) jak jakas nastolatka probowala z dezodorantem, ale niestety ta skuwka (nie wiem jak to nazwac) rowniez zostala w srodku...

to by bylo na tyle...
 
a propos historii, które wymagają interwencji lekarza, aczkolwiek nie chodzi o masturbację...:
W moim rodzinnym mieście pewien znany i szanowany pan (właściciel kilku sklepów i radny) został przywieziony na izbę przyjęć przez swoją zonę. W odbycie utkwił mu wibrator. Z racji , ze było to w małym miasteczku, wszyscy go znali...obciach, ze strach. po dokładnych oględzinach został przewieziony do innego szpitala, ze względu , na szczególnie "ciężki" przypadek....
Do dziś za jego synem krzyczą "wibrator"...
 
Mam pytanie, wiem żo to jest strona na temat mniejszych dzieci ale mam 14 letniego syna którego przyłapuje na masturbacji, proszę pomóżcie mi nie wiem co mam zrobić, jak to się stało, niedawno miał ściągany napletek i potym zaczął się masturbować i na końcu chyba dostaje wytrysku bo widziałam plamy na pościeli...
 
Dziękuję Ci za odpowiedz, anetas a to że mam 14 letniego syna to niezależne od wieku...mam 30 lat i mam jeszcze 2 miesięcznego syna papa buźka dla was
 
reklama
Im częściej przeglądam to forum, tym częściej zauważam tu ludzi, którzy po prostu robia sobie jaja...przykre!
 
Do góry