reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

Naja - tolerancją tolerancją, ale Ty lepiej uważasz co piszesz, bo wiesz...
na szczycie wieeelkiej góry utkanej z moheru siedzi Kaczor Wielki Pierwszy, a on raczej tolerancyjny nie jest...
 
reklama
cenzura poprzedniego ustroju mnie jakos nie dotknela, za mloda chyba bylam, a do nowej jeszcze nie przywyklam. choc trzeba bedzie..

teraz troche sie obawiam, ze jak jakis moher przeczyta ten watek, to nie tylko sex shopy beda zamykane, ale i sklepy zoologiczne.
 
Ejjj dziewczyny...wy macie krecika....chomik miałbyć dla marula, żeby i chłopak miał trochę zabawy...a taśma miała być po to, co by się chomik nie rozpękł....idę już bo jak to cholercia mój mąż sobie poczyta to mnie na cztery spusty za perwersje zamknie....
 
spadła temperatura za oknem, a w ślad za nią pewnie poziom hormonów i teamt umarł, chomiki i myszy się pewnie cieszą
 
nie umarl, tylko nam sie glupio zrobilo, ze chcialysmy chomika zawlaszczyc. jakby nam sprzety domowe i krecik nie wystarczaly. wyszlysmy na niewyzyte i teraz kazda rozladowuje stres na wlasna reke, a raczej wlasny flet/walek/swieczke/krecika/odkurzacz.. (niepotrzebne skreslic)
 
Taaa... wszystkie kochają zwierzątka  ;D Malutkie, puchate...odurzone... wibrujące  ;)
Ja bym jednakoż zaproponowała  krasnoludka z bębnami - wibracje, że ho ho i jeszcze powalająca na kolana akustyka ;D
clown__12_.gif


marul,
panom polecam użebrowany kaloryfer  (jest sezon więc jest ciepluchny i miluchny) ewentualnie syfon od umywalki...

Szuflandio wróc!
 
naja pisze:
...teraz kazda rozladowuje stres na wlasna reke, a raczej wlasny flet/walek/swieczke/krecika/odkurzacz.. (niepotrzebne skreslic)

Mi tam do szczęścia takich dyrdymałów nie trzeba, mam męża....także skreślam wszystkie opcje ;)
 
marul pisze:
i niby gdzie mamy se ten kaloryfer wkładać??

hehe, moj narzeczony wlasnie mnie oswiecil w tym temacie wiec sie podziele ;)
powiedzial:
"fiutek miedzy zeberka kaloryfera"
po czym dodal:
"ale zaznaczam, ze ja nigdy nie probowalem"
he he he
 
reklama
Do góry