reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mam nadzieje ze niedlugo wszystkie przeskoczymy na zamkniety bo za duzo jak dla mnie na dwa watki i nie pamietam co czytalam na ktorym xP czy na otwartym.czy zamknietym.
 
reklama
Hej,podczytuje Was od lipca gdzieś, ale jakoś ciężko było mi się nawet przywitać ciągle jakieś czarne myśli mnie nachodza mimo, że już bezpieczniejsze tygodnie mam ,dziś 15t 6 d ☺ale jestem po stracie w marcu i to wszystko przez to...Będzie mi bardzo miło, jak przyjmiecie mnie do zacnego grona Marcowych Mam 2019☺ Mam 27 lat ,termin z om 3.03 ,usg 27.02 ale tak bliżej Mi do Was☺
 
Hej,podczytuje Was od lipca gdzieś, ale jakoś ciężko było mi się nawet przywitać ciągle jakieś czarne myśli mnie nachodza mimo, że już bezpieczniejsze tygodnie mam ,dziś 15t 6 d [emoji5]ale jestem po stracie w marcu i to wszystko przez to...Będzie mi bardzo miło, jak przyjmiecie mnie do zacnego grona Marcowych Mam 2019[emoji5] Mam 27 lat ,termin z om 3.03 ,usg 27.02 ale tak bliżej Mi do Was[emoji5]
Witaj [emoji4]
 
reklama
Hej,podczytuje Was od lipca gdzieś, ale jakoś ciężko było mi się nawet przywitać ciągle jakieś czarne myśli mnie nachodza mimo, że już bezpieczniejsze tygodnie mam ,dziś 15t 6 d [emoji5]ale jestem po stracie w marcu i to wszystko przez to...Będzie mi bardzo miło, jak przyjmiecie mnie do zacnego grona Marcowych Mam 2019[emoji5] Mam 27 lat ,termin z om 3.03 ,usg 27.02 ale tak bliżej Mi do Was[emoji5]
Witaj dodaje ci to tabelki i pisze prośbę o dodanie do zamkniętej napisze jak juz będziesz
 
Do góry