reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej kobitki:) witam nowe koleżanki:) Ja dzisiaj mam nadal brak mocy, przychodzi godzina 12 lub po obiadku i już kapeć ze mne;) a trzeba jeszcze dokończyć malowanie pokoju córki o sprzątaniu nie wdpomne. Mial być miętowy kolor ale nie dała się przegadać i jest róż jak guma do żucia;) Jeszcze się pochorowała i jesteśmy uziemione w domu, trzy dni w przedszkolu i już chora:( trochę sobie posmęciłam;)
 
O tak na temat chrzcin to ja się też nasluchalam..kamil był chrzczony jak miał skończone 4 miesiące, powód nasz był taki, że zależało mi na obecności mojej babci, która ma już swoje lata a mieszka za granicą i dopiero w takim terminie dała radę przyjechać.. Ale mojej teściowej nie szło przegadać, bo jej zdaniem jak to w domu poganina trzymać tyle czasu :eek: :laugh2: i mimo, iż wyraźnie prosiłam by nie wieszać mi na wózku, żadnych czerwonych wstążek, kokardek to i tak zrobiła po swojemu.. No porażka
Ciekawe co z drugim będzie za cyrk.

Ja bym się jej zapytała w co wierzy- w Boga czy pogańskie przesądy :)

My nie świrujemy. Zapraszamy do domu dziadków i chrzestnych na obiad i ciacho. Tyle. Żadne restauracje, wielkie imprezy no i na chrzciny czy inne dziecięce uroczystości nie ma alkoholu.
My robiliśmy chrzest tylko dla njabliższej rodziny- rodzice i chrzestni, nie ma co świrować. Ale jestem za chrztem w wieku 2-3 miesięcy, nie ze względów religijnych ale wygody, bo taki maluch wszystko przesypia, u nas msza wypadła właśnie w porę drzemki i mimo że był to 25.12 poszło gładko :)
 
My bedziemy mieli rodzenstwo rodzone, rodzicow i dziadkow.no i brat cioteczny meza z zona bo to ona ma byc chrzestna a chrzestnym bedzie moj brat.
I robimy u mojej babci w domu a gotuje moja mama ;-)
Mój mąż ma 7 rodzeństwa więc jak mielibyśmy ich zaprosić razem z wspolmalzonkiem, moje rodzeństwo i jeszcze dziadkowie i chrzestni to już za dużooooo osób :)
 
Mój mąż ma 7 rodzeństwa więc jak mielibyśmy ich zaprosić razem z wspolmalzonkiem, moje rodzeństwo i jeszcze dziadkowie i chrzestni to już za dużooooo osób :)
Mój ma 5 rodzeństwa, każde ma już swoją rodzinę dzieci, plus teściowie i moi rodzice z bratem to juz spora grupa:) U mnie ktos kiedyś powiedział że mini wesele będzie:)
 
Jak u Was z pierscionkami? Posciagalyscie już? Ja niestety musiałam za bardzo palce mi puchna.. dziwnie się czuje bo nigdy ich nie ściągam bo to pamiątka po babci :(
 
reklama
Jak u Was z pierscionkami? Posciagalyscie już? Ja niestety musiałam za bardzo palce mi puchna.. dziwnie się czuje bo nigdy ich nie ściągam bo to pamiątka po babci :(
Ja jakos ze 2 tygodnie temu poczułam że ciężko schodzi, ale dzisiaj to tak jak wczesniej spada jak zawsze obraczka. U mnie to chyba od temperatury, jak ciepło to cieżko schodzi jak zimno to sama spada:)
 
Do góry