reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny czy to normalne ze ja sie gorzej czuje w 13+5 niz jeszcze powiedzmy dwa tygodnie temu. Mdli mnie okropnie, jak czytam o Waszych zachciankach to zazdroszcze, ja jem wszystko na siłę, gotuje i muszę wyrzucac bo nie moge zjesc. znowu spac mi sie chce ciagle. Czy ktoras też tak ma?

U mnie minęły mdłości i chodziłam ciągle głodna ale ogólnie się poprawiło, ale od dwóch dni jakby nawrót... nie wiem, ogólnie głodna jestem, a jak zjem to źle się czuję, poza tym ciągle bym spała
 
Dziewczyny to wy w którym tygodniu dowiedziałyście się o płci ja znając moje szczęście to nawet na połówkowym się nie doczekam :D ale ww sumie dla mnie najważniejsze jest aby było zdrowe.

Ja sie dowiedzialam w 12 + 4 - lekarz z przekonianiem powiedzial o dziewczynce, ja zrobilam zdziwiona mine, bo czulam wewnetrznie chlopca - musialam miec na prawde dziwna mine, bo zapytal, czy to zle, ze dziewcznyka, a ja po prostu bylam zaskoczona! :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam się czwartkowo [emoji3]. Ja też pewnie się prędko nie dowiem bo same widzialyscie na zdjęciu z prenatalnych jakiego noszę w sobie wstydziocha. A moja lekarka w luksmedzie nie jest dobra w usg. Także jak ona mi nie powie to pewnie gdzieś po 20 tygodniu zrobię prywatnie żeby się dowiedzieć albo poczekam na niespodziankę.
 
Co do dolegliwości to do 14 jestem zmęczona i nie mam na nic siły a po południu zaczynają się mdłości i mam wrażenie jakbym miała kamień zamiast żołądka, tak mi ciężko co bym nie zjadła. W ogóle wczoraj musiałam wziąć nospe plus potrójny magnez tak mi brzuch twardnial, do tego bolał i czułam jakby skurcze.
 
Ja przy synku dowiedziałam sie po prenatalnych tj.ok. 15 tyg. Moj lekarz jest świetny w określaniu płci... najlepsze, ze na prenatalnych nie pytałam...a on 3 tyg pozniej do mnie "O płci mówiłem prawda"? Ale przegapilam bo juz w 12 bylo u nas widać, ale dlatego ze ponoć chłopców wcześniej widac o ile dobrze pokażą.
 
Hej Hej :) Ufff wreszcze sie szkola zaczela bo moj 4latek to juz wariowal w domu :) Wiec i ja teraz troszke wiecej czasu bede miala na popisanie tutaj :) We wtorek mielismy pierwsze usg (nie liczac tego w 6tc jak bylam potwierdzic ciaze). Z dzidzia wszystko ok. Machala raczkami do braciszka :) Ja tylko na poczatku zamarlam, bo jak polozna przylozyla glowice to widzialam ze dziecko sie nie rusza...ja juz czarne mysli w ulamkach sekund ale szybko powiedziala ze sobie drzemke ucina :) Potem ,,przeciagalo sie,, machalo raczkami i obrucilo sie plecami do nas hehe ;)
20180906_122008.jpg
 

Załączniki

  • 20180906_122008.jpg
    20180906_122008.jpg
    76 KB · Wyświetleń: 248
reklama
Do góry