reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mnie lekarz uspokoił i powiedział, że mam się cieszyć, że należę to małej grupy kobiet, która przechodzi ciążę praktycznie bezproblemowo, że nie mam żadnych dolegliwości. Za tydzień mam wizytę u mojej gin i wtedy USG - bardzo jestem ciekawa, czy pierwsze spekulacje na temat dziewczynki się potwierdza :D Ja osobiście się jeszcze na nic nie nastawiam, bo wcześniej czułam, że będzie chłopak ale jestem bardzo ciekawa :D
 
reklama
Ja ciągle czuję chłopaka... Jak mi powie córka to chyba mi szczęka opadnie [emoji23]

Spałam 2h, jak dawno, po śniadaniu do łóżeczka i kima... Oczu otworzyć nie mogę
 
Ja z córka musiałąm czekać do połówkowego żeby poznać płeć. Teraz też sie nastawiam podobnie...

Córa zaprowadzona do szkoły - idę spać.
 
Witajcie ;-) ;).. odkąd zaczęła się szkoła to czasu brak. Nie nadrobie Was:no:.. jesteśmy na etapie książek, okładek, plastelin :sorry:..
Kasia, tutaj i tak dużo mniejszy ruch odkąd rok szkolny się zaczął [emoji23] więc spokojnie, wszystko się unormuje... U nas dają kartkę na koniec roku i przez wakacje wszystko kupujemy, chyba lepsze wyjście niż tyle kasy na początku września wydać
 
A probowalas troche gazowanej wody na pusty zoladek? Mi te babelki ruszaja wszystko xP i jem dwa jablka dziennie i wszystko rusza. Chociaz po doppelherz jest lepiej niz po femibionie.


A jaki magnez bierzesz? W sumie w wiekszych ilosciach moze przeczyscic;-) kazdy sposob jest dobry xD


Ja tak samo ;p kiedys sie meczylam teraz juz mi sie nie chce
Magnez b6, ja nie moge nic gazowane, bo mam zespol jelita drazliwego forme zaparc stad po żelazie sie jeszcze bardziej poglebia
 
Ja czułam dziewczynkę i się pomyliłam he he [emoji6] wczoraj jak lekarz powiedział, że chłopak to tak sobie pomyślałam jak ja sobie dam radę z chłopcem he he [emoji16] ale pewnie, że dam [emoji16]
Ja sie bardzo cieszylam,ze syn bedzie i takie mialam zawsze przeczucia. Chłopcy sa fajni,a maz pewnie dumny,ze syn,w koncu nazwisko przejmie po nim[emoji6]
 
Ja sie bardzo cieszylam,ze syn bedzie i takie mialam zawsze przeczucia. Chłopcy sa fajni,a maz pewnie dumny,ze syn,w koncu nazwisko przejmie po nim[emoji6]
Ojjj mąż bardzo z dystansem...podejrzewan, że po porodzie się zmieni. Jednak chyba mu w gabinecie łezka też poleciała bo miał oczy czerwone. Napewno dumny,tym bardziej że jest jedynakiem [emoji6]
 
reklama
Do góry