reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U mnie ochota wróciła ale po wczorajszej wizycie jest zakaz, więc mąż biedny :p
@AngelMum powodzenia na wizycie, czekamy na jakieś piękne foteczki :)

Dobrze, że lekarz to skontroluję, sama jestem przykładem, że kucie może nic nie znaczyć (jak było do tej pory), a może być złym symptomem (jak się okazało wczoraj). Martwienie się nie pomoże, mnie dziś nic nie boli więc wierzę, że będzie dobrze ;)

Słodkie ubranka, chciałabym chociaż jedno takie, ale teraz wolę już poczekać z zakupami.

A jaki u Ciebie okazał się być zły sympton? Sorki, jeśli przegapiłam ale na tym wątku taka produkcja, że jakieś 70% przegapiam. :p
 
Dzień dobry :)
Wczoraj prawie zemdlałam w tramwaju, bo jechało jakieś babsko z toną perfum.... Powodzenia na wizytach :)
Mam dwa pytania : czy puchną Wam dłonie i stopy? Bo u mnie są dni, kiedy masakra..
Ile czasu czekałyście na wyniki Pappa-chodzi mi o samą krew?
Mi dłonie często puchnely nawet przed ciąża więc nie zwracam zbytnio na to uwagi już:)
 
@paulina.blachut Też w badaniach mi wyszły, byłam u lekarza powiedział, że wyniki są dobre a te bakterie często kobiety w ciąży mają. Kazała zażywać urosept, poczytałam sobie opinie o tym leku i dużo kobiet rzeczywiście ma problem z bakteriami w moczu i nieraz przez całą ciąże biorą ten lek. Niby jest typowo ziołowy
 
Hej dziewczyny, a czy macie bóle podbrzusza? Ja do tej pory miałam zero odczuć w brzuchu a od wczoraj wciąż ćmi mnie macica. To w zasadzie nawet nie ból a taki dyskomfort, że ją czuję. Trochę mnie to martwi, bo niby wszędzie piszą, że rozciąganie ale do tej pory w ogóle nic nie czułam. Dobrze, że w piątek wizyta.
Ja też od jakiegoś czasu tak mam nawet mam przez to problem by zasnąć bo mam odczucie jakbym brzuch ugniatala leżąc na brzuchu i też mam to od nie dawna zaczęło się tydzień przed 2 trymestrem
 
U mnie dziś jakoś fatalnie... wstałam zjadłam śniadanie, później zaczęło mnie mdlić. Niestety wymiotowałam, teraz zrobiłam sobie herbatę miętową i właśnie pije. Jeja myślałam, że teraz będzie już tylko lepiej a tu takie przeboje... :(
 
jak najszybciej idź do lekarza, bo wyniki na pewno są do fachowej analizy, bo nawet jeśli bakterie są z powodu nieprawidłowego pobrania moczu, to jednak takie rzeczy jak urobilinogen czy kryształy szczawianu wapnia nie mają raczej z tym nic wspólnego, u mnie wyznacznikiem infekcji były liczne bakterie i nabłonki płaskie
Tak racja. Odniosłam sie tylko do bakterii których moze byc wiecej przy zlym pobraniu moczu. W poprzedniej ciąży mialam raz liczne krysztaly szczawianu ale u mnie prawdopodobnie wzielo sie to z diety ( jadlam i pilam bardzo duzo produktów zawierających szczawiany). Lekarz tylko wspomnial o tym ale jakoś mnie nie straszyl.
 
reklama
Przyznam że wynik mnie zmartwil tymi bakteriami ale może są one bo akurat z rana jak sikalam to nie zdążyłam się przemyć myślałam tylko o tym żeby jak najszybciej się wysilać myślicie że powinnam powtórzyć to badanie? Zobacz załącznik 894860
No ja tez tak zrobilam i wyszly zle,a później kolejnym razem idealne ,podmylam sie o trzeba rozchylic wargi sromowe i wtedy pewny mocz
 
Do góry