reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny, a czy macie bóle podbrzusza? Ja do tej pory miałam zero odczuć w brzuchu a od wczoraj wciąż ćmi mnie macica. To w zasadzie nawet nie ból a taki dyskomfort, że ją czuję. Trochę mnie to martwi, bo niby wszędzie piszą, że rozciąganie ale do tej pory w ogóle nic nie czułam. Dobrze, że w piątek wizyta.
Ja w kazdej ciąży czuje takie napięcie brzucha dlatego jak stoje z dwie godziny bądź siedze musze sie polozyc i dopiero przechodzi
 
reklama
Dziewczyny kciuki zaciśnięte za wizyty... !!!

Ja dzisiaj odpoczywam, jadę na zakupy i leżę plackiem, aż syno z przedszkola nie wróci
emoji12.png
zaczyna się JESIEN i nie mam ochoty na nic
Jesień ? o jejku, u nas bardziej wiosennie :D




Ja ostatnio miałam jakiś taki sen :) aż się obudziłam i nie za bardzo wiedziałam co się dzieje :) U nas nic od momentu pozytywnego testu ale chyba zaczyna mi ochota wracać :) Poczekam do prenatalnych za 2 tyg i jak będzie wsio ok to się zobaczy :)

Nadrabiam was z kawką :) Wczoraj nie piłam i mnie strasznie głowa bolała wieczorem... chyba jednak jestem uzależniona od kawy :( Zresztą ostatnio ciśnienie 110/60 pomimo porannej kawy...

Dziś na usg jamy brzusznej jadę (żeby się upewnić że to faktycznie problemy z żołądkiem i jelitami a nie wątroba czy coś - niby wyniki badań ok, ale usg nie zaszkodzi). Wczoraj jak wróciłam od dentysty to mąż ugotował rosół i tak mi smakowało że 3 miski zjadłam. A potem do wieczora spałam - to mnie brzuch bolał :( moje jelito drażliwe się odzywa:(

Z tą kawką mam podobnie, ale to nie uzależnienie tylko po prostu masz niskie ciśnienie. Ja tak mam od zawsze , kiedyś na badaniach lekarka się mnie pytała jak ja dotarłam do przychodni, bo ma takie niskie ciśnienie a zawsze miałam ok czy cos sie dzieje , a ja powiedziałam , ze nie wypiłam kawy heh :) to mi recepcjonistki kawę parzyły żebym im nie padła a ja czułam się dobrze tylko jak mam za niskie to faktycznie po południu głowa zaczyna bolec, ale to kawę wypije i ręką odjął :)

Co do stosunków każda przechodzi to inaczej u mnie w ciąży lepiej niż przed . Potrzebuje więcej dotyku , przytulania - zrobiłam się bardziej tulaśna :D Przez co więcej ochoty na stosunek i częsty problem był w moim przypadku z suchością musieliśmy dużo się starać , żeby tak nie było :) a teraz pstryk i gotowa :D heh . Więc w moim przypadku w tej sytuacji ciąża służy - narzeczony również nie narzeka teraz częściej niż przed i mniej zmęczona jestem przede wszystkim to tez pewnie przez niskie TSH , nie odczuwam tak zmęczenia jak przed ciążą i więcej chęci o życia mam :)

Mam nadzieję , że to wyczekiwane dzieciątko mnie tak uszczęśliwia :)
 
@Destino zgłoszę na pewno, ale u mnie to i przed ciążą tak się dzieje. Jak ćwiczyłam lub chodziłam na masaż Boa to było lepiej, więc mam nadzieję, że w październiku trochę się unormuje... Wczoraj się wystraszyłam, bo miałam wrażenie, że puchnę w oczach, ale wieczorem było już ok:) i już miałam wizję zatrucia:) czekam jak się zrobi kilka stopni mniej :) więc to chyba mój urok, a nie efekt ciąży :)

Soli mało, mąż zawsze dosypuje :)
 
Dzięki dziewczynki, obiektywnie patrząc też bym brała te objawy za normalne ale zaczynam się stresować przed piątkową wizytą. Ostatni raz byłam miesiąc temu a historia Jasnej jeszcze dołożyła mi stresu... No nic, byle do piątku. :)
 
Ja w kazdej ciąży czuje takie napięcie brzucha dlatego jak stoje z dwie godziny bądź siedze musze sie polozyc i dopiero przechodzi
Mam podobnie, choć zależy od dnia :) dlatego mam dostać podkładkę pod laptopa, żeby móc pracować z łóżka lub kanapy :) dużo pracuję z domu i mam trochę zaległości przez ostatnie tygodnie :(
 
reklama
Do góry