reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas jedni rodzice mieli super patent - przynieśli bratu rowerek i powiedzieli, że to prezent od siostry :D I dwulatek był kupiony :)
Super pomysl hehe... moja corka ma 10 lat i bardzo czekała na rodzenstwo ale przez tyle czasu byla tylko ona, więc jednak poczula sie mniej wazna. Rodzina na pepkowe dawała jej prezenty na równi z bratem- choc to dla nich koszt bylam im bardzo wdzięczna.
 
Ja sobie obiecuje co dzien,ze bede lzej jesc i co? Dzis kluski slaskie z sosem pieczeniowym z lopatki [emoji54] jako to dieta.
Ja wczoraj na kolację miałam lenia i zrobiłam chleb smażony w jajku. Jejciu jakie dobre!!! Z pół chleba zjadłam (conajmniej, to optymistyczna wersja), i dzieciaki też dużo. Mąż dostał zaległy obiad i sępił mi znad talerza oczyskami kota ze Szreka. Suczka dostała do karmy mięso z rosołu i zadowolona wszystko wciągneła. :)

Zaczyna mi być widać brzusio, zastanawiałam się nawet czy nie poinformować rodzinki, ale ciągle jakoś się nie składa. Chciałabym żeby byli wszyscy. Nie przekażę im przecież radosnej nowiny ..smsem. Jak tak dalej będę się chwalić to sami zauważą :D

POWODZENIA NA BADANIACH
i miłego dnia Dziewczynki :)
 
Super pomysl hehe... moja corka ma 10 lat i bardzo czekała na rodzenstwo ale przez tyle czasu byla tylko ona, więc jednak poczula sie mniej wazna. Rodzina na pepkowe dawała jej prezenty na równi z bratem- choc to dla nich koszt bylam im bardzo wdzięczna.
A powiedz jak to jest na codzien z taka duża różnica wieku? U nas będzie 8 lat i się zastanawiam jak ta nasza codzienność będzie wyglądać...
 
Nas mama miala 5. I ja mam takie urazy z dziecinstwa ze bardzo dlugo chcialam miec tylko 1 dziecko. Wlasnie dlatego zeby mialo cala mnie. U mnie między dziećmi było średnio 1,7 roku różnicy. I mama zwyczajnie nie ogarnęła. Zwłaszcza że tata był do kitu mężem i jedna z moich sióstr (przedostatnia) miała mocną niedoczynność tarczycy i wymagała dużo uwagi... ja jestem druga. Mojej starszej siostrze wolno było wszystko a ja byłam ta która musiała być zawsze grzeczna dobrze wychowana nie grymasic nie mieć humorow radzić sobie ze wszystkim sama i zajmować się młodszym rodzeństwem (starszej siostry wiecznie nie bylo). Do tego niestety sytuacja przerosła moja mamę. Była bardzo nerwowa i często się obrazala jak robiłam coś nie po jej myśl i. Oj dużo by pisać.. .
Do tej pory jak widzę rodziny które mają więcej niż 3 dzieci to nie potrafię nie współczuć tym dzieciom (chociaż dwie moje siostry mają po 3 i tez sobie srednio radza)
Z moja siostra miala ciezki poród i siostra miała niedotlenienie ledwo przeżyła, do dziś traktuje ja jak kaleke i choc ma meza musza ja za rękę najlepiej zaprowadzic do lekarza, ostatnio ze slaska musiala przyjechac na dolnyslask 300km do lekarza, bo tam nie umiala sobie załatwić, ja nawet ostatnio ja umawialam do endo. bo tez nie mogla ogarnąć, często slysze jaka ona jest biedna jak ciężko pracuje,ze nie powinna bo ma krzywy kręgosłup juz kiedyś mamie mowilam zeby z niej inwalidki nie robila. Moja mama cale Zycie siedzi w domu i utrzymuje ja tata ona by chciala zeby siostra tez tak miala, a najlepiej jakby do nich sie wprowadziła tyle ze maz mojej siostry nie chce. W ogole dla mnie ich małżeństwo to tez dzieciniada on tak samo jak dziecko nie sa dojrzali wcale, nie wiem czy to nastapi. Jedynie najwieksza milosc zawsze czulam od taty i jestem jego corusia on nas traktuje na rowni
 
Dziękuję :-D tylko słysząc opinię u mnie to chyba będzie zwykłe USG bo w Luxmedzie... ale to nic idę i się doczekać nie mogę( rezerwowe prenatalne mam 10.09) witam się serdecznie :-D:-) :)
Ja chodzę do luxmedu i jak na razie każdorazowo miałam usg. Tylko na te główne lekarka wystawia sobie skierowanie żeby jej zapłacili a na zwykłej wizycie robi taki szybki podgląd malucha i serduszka także myślę że ok. Może u Ciebie też tak będzie.
 
A powiedz jak to jest na codzien z taka duża różnica wieku? U nas będzie 8 lat i się zastanawiam jak ta nasza codzienność będzie wyglądać...
To jest różnica, dzięki której ja jako matka mam wielką pomoc...corka nawet garnie sie do przewijania...wychodzi na spacery a ja mogę cos zrobic...oczywiscie nie chce córki obciążać, ale to wielka ulga kiedy moge wziac prysznic i wiem, ze pobawi sie z bratem czy zerknie gdy spi. Wiadomo że ma obowiazki szkolne i przede wszystkim musi zająć sie soba, ale bardzo cenię jej pomoc. Z kolejnym nie będzie juz tak lekko hehe bo syn bedzie mial 1.5 roku ale damy rade. Jestem dosc ogarnięta i zorganizowana a dzieci nie daja mi sie zbytnio we znaki.
 
reklama
A powiedz jak to jest na codzien z taka duża różnica wieku? U nas będzie 8 lat i się zastanawiam jak ta nasza codzienność będzie wyglądać...
Moja młodsza siostra jest młodsza ode mnie o 10 lat, a od mojego brata 15 [emoji16] była naszym małym szkrabem, opiekowaliśmy się nią i w ogóle dobrze wspominam czas jak byłs malusia [emoji16][emoji16]
 
Do góry