reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć:)
Wczoraj byłam na badaniu genetycznym w usg wszystko było w porządku, zostały tylko wyniki pappa. Wcześniej nie pisałam bo bałam się ze długo tu nie zostanę i nie chciałam zapeszyć;)
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.
PS. W pierwszej ciąży też podglądałam forum i powiem że to bardzo przydatna rzecz. wielu rzeczy się dowiedziałam szczególnie jeśli chodzi o wyprawkę i powiem szczerze, ze tak byłam przygotowana ze nic mnie nie zaskoczyło. Doświadczenie innych mam-bezcenne;)
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć:)
Wczoraj byłam na badaniu genetycznym w usg wszystko było w porządku, zostały tylko wyniki pappa. Wcześniej nie pisałam bo bałam się ze długo tu nie zostanę i nie chciałam zapeszyć;)
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.
PS. W pierwszej ciąży też podglądałam forum i powiem że to bardzo przydatna rzecz. wielu rzeczy się dowiedziałam szczególnie jeśli chodzi o wyprawkę i powiem szczerze, ze tak byłam przygotowana ze nic mnie nie zaskoczyło. Doświadczenie innych mam-bezcenne;)
Witaj :)
No ja chodzić bede dwa razy w miesiącu takze kasa popłynie ,ale coz zrobić
Co zrobić jak trzeba to trzeba :)
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć:)
Wczoraj byłam na badaniu genetycznym w usg wszystko było w porządku, zostały tylko wyniki pappa. Wcześniej nie pisałam bo bałam się ze długo tu nie zostanę i nie chciałam zapeszyć;)
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.
PS. W pierwszej ciąży też podglądałam forum i powiem że to bardzo przydatna rzecz. wielu rzeczy się dowiedziałam szczególnie jeśli chodzi o wyprawkę i powiem szczerze, ze tak byłam przygotowana ze nic mnie nie zaskoczyło. Doświadczenie innych mam-bezcenne;)
Witaj gratulacje
 
U mnie przychodzę z glukozą i po pierwszym pobraniu pani mo w kubeczku rozrabia ładnie, każe wypić w ciągu jakiegoś czasu (krótkiego oczywiście) i pozwala potem popić chyba pół kubeczkiem wody na ratya.
Właśnie tak to wygląda :)

No i trzeba pamiętać, żeby siedzieć w miejscu (ja sobie książkę czytałam), nie spacerować (chyba, ze na siku ;)) i nawet nie myśleć o tym, żeby wyskoczyć na zakupy w tym czasie :D (tak naprawdę nic śmiesznego, znam takie przypadki). Tylko wtedy można mieć czyste sumienie, że wynik będzie prawidłowy.

Jeszcze wam napiszę, ze w każdej ciąży miałam inaczej po 2 godzinach: w 1 ciąży - 97, w 2 ciąży - 70 (tak, tak, prawda, nie zwymiotowałam ;)) , a w 3 ciąży - 109. Także różniscie to sie przedstawiało :)
 
A co powiecie na ten przesad że jeśli jesteś w ciazy to nie możesz być chrzestna bo Twoje dziecko będzie zazdrosne i urodzi się ciężko chore? Xd
 
reklama
Do góry