reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie była śmieszna sytuacja z tym bocianem bo jak dowiedziałam się że jestem w ciąży i za kilka dni jechałam do taty. U niego w tym dniu akurat usiadł bocian na kominie. Sąsiedzi się śmiali, że dziecko mu przyniesie, a tu ja wpadam z nowina że jestem w ciąży. Taki zbieg okoliczności [emoji57]
Hehe to fajny zbieg okoliczności.

My z mężem jakiś czas temu jechaliśmy gdzieś i było pełno gniazd i wnet w każdym bociany, jak teraz jechaliśmy dwa tygodnie temu to same gniazda bez bocianów i się nabijaliśmy, że dostarczyły i odleciały hehe
 
reklama
Ale też niektóre rzeczy miały ręce i nogi. Np poludnice-zeby nie spać na słońcu w południe bo mogą zrobić krzywde-i. Ta opisywana krzywda to wypisz wymaluj udar. Jeszcze kilka takich mądrych ludowych niby zabobonow znalazłam..
 
Ogólnie dziś wbiłam w jedne spodnie i stwierdziłam "cholercia już chyba czas na odstawienie ich" teraz noszę luźniejsze rzeczy, bo chwilowo nie mówię o ciąży dopóki nie zacznę drugiego trymestru. Co do kupowania rzeczy dla dzieci ... póki co tylko od czasu do czasu na coś spojrzę, pooglądam i tyle, jesteśmy zgodni z mężem, że chcemy poznać płeć plus chce zacząć kolejny trymestr.
Teściowa akurat nic mi nie mówi, a moja mama doradza mi w sumie, nieraz coś powie z czym się nie zgadzam ale jej to powiem i ona to już się przygotowuje do roli babci :) Jest szczęśliwa, że wkońcu będzie babcią
 
reklama
Do góry