reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej hej,
Ja po wizycie - wszystko super, zjadłam sobie pączka w drodze bo po jazdach byłam mega głodna i dzidzia skakała aż miło i ruszała rączkami i nóżkami. Córcia tak nie fikała nigdy :) Ma 2,9cm także nadgania termin z OM :)

Ja się psem nie pochwalę bo jestem kociarą i mam w domu kocura persa. Z charakterem takiego :) Ale córka jako jedyna może z nim robić co chce i jej nie tknie, a był w domu pierwszy :)

Również nienawidzę chorych dzieci w przedszkolu, ale powiem Wam że u nas naprawdę nie było tragedii, chyba normalni rodzice się trafili po prostu. Córka całe życie miała 4 antybiotyki, z czego pierwszy w wieku ponad 2 lat, czyli przed przedszkolem jeszcze, a raz ucho więc to nie zakaźne.
Który masz tc?
 
reklama
No ,bo muszę powtorzyc test ,bo mam 91.5 i teraz sie zastanawiam ,czy jakiegoś owocu rano nie zjadlam,albo na noc słodyczy, jutro pojde i sie okaze w piątek wizyta to wole miec od razu jasne wyniki, jeszcze mocz do poprawki ,bo mialam stan zaplany w pochwie i niestety wyszedl zle
Też coś przed 80. 90 to niestety już wysoko
 
No ,bo muszę powtorzyc test ,bo mam 91.5 i teraz sie zastanawiam ,czy jakiegoś owocu rano nie zjadlam,albo na noc słodyczy, jutro pojde i sie okaze w piątek wizyta to wole miec od razu jasne wyniki, jeszcze mocz do poprawki ,bo mialam stan zaplany w pochwie i niestety wyszedl zle
Ja w pierwszej ciąży miałam 97 i ginekolog nic z tym nie robił ale w połowie ciąży wyszła mi cukrzyca i musiałach chodzić do poradni. Diabetolog stwierdził wtedy że z wynikiem 97 powinnam już wtedy do nich przyjść.
W moczy też mam podwyżsxone ph i mam pić kwaśne rzeczy aby nic się nie przyplątało a wydaje mi się że to przez to że mało piłam i zaczełam się odwadniać.
Zrobisz ponowny wynik i zobaczysz czy będzie się różnił.
 
Kota tez bym chciała, tyle ze rosyjskiego :D ja to jestem taka ze każde zwierze mogłabym mieć w domu
emoji173.png
emoji23.png
dobrze ze mój ma trochę rozumu w głowie i mi wybija wszystko :D
Ja kota też bym mogła mieć brytyjskie mi się podobają:)
 
reklama
Wyjdzie jutro, dzis wieczorem nie jem słodkiego,a rana musze pamietac zeby nic nie tykac. Wydaje mi sie,ze wtedy coś zjadlam wszystko jest mozliwe,ale lepiej powtórzyć, bo tarczyca w ciąży wyszła kto wie co jeszcze
Musiałabyś poczytać bo chyba przerwa po posiłku nie moze być tez dłuższa niż 8h bo to zakłamuje wynik i chyba warto jeść reguralnie dzień czy dwa przed badaniem
 
Do góry