reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Powodzenia:)
Ja mam ale nie jeżdżę :p a po długim czasie nie używania go to teraz czuję sie jakbym go nie miała:)


Nie jesteś sama ja też nie mam prawka. Teraz chciałam iść a dowiedziałam się o ciąży. No ale i tak się zastanawiam czy szybko jeszcze nie ogarnąć prawka. Żeby samochodem jeździć na wizyty
 
reklama
Pozdrawiamy z łóżeczka[emoji173][emoji111]

W tym tygodniu moj pies non stop jest przytulny do brzuszka, ciekawe czy słyszy ze ktoś tam juz zamieszkał? Zobacz załącznik 892499

Mój pies nie wiem czy wyczuwa czy co ale często tuli m się do brzucha teraz. Ogólnie taki leluch z niego się zrobił, że szok. Boję się tylko, że jak dziecko się pojawi to że będzie zazdrosny
 
Moja psina też u weterynarza dziś.. Nie wiem czy wczoraj coś zjadł czy ktoś to kopnął.. Nie chodzi cały czas leży trzęsą mu się łapki i nie pozwala dotknąć brzuszka :(
Matko Boska i co?
U mnie badanie krwi, usg, kroplówka, antybol do domu i 160 zł nie ma. Plus leki. Prawdopodobnie niestrawność. Moja tylko nie miała apetytu i zrobiła luźne xxxx. Rano zwróciła żółcią.
 
Podziwiam za te szycie ja to nie mam cierpliwości i no wiadomo fajnie wygoda oszczędność ale w życiu bym nic nie uszyła. A dorwałam poduszke ostatnią w przecenie za 29zl. Także cena przyzwoita. Dzis zaczynam 11tc już taki ten okres powoli ribi sie pewniejszy no ale do 2 teymestru to jeszczs daleko.
 
reklama
Do góry