reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry wszystkim... ja też z tych które nie wyobrażają sobie życie bez prawa jazdy. Mam je już ponad 10 lat, swoje auto i niezależność od męża jeżeli trzeba gdzieś jechać, niestety jego zawód nie pozwala na to by był na moje zawołanie i mnie woził :wink:
 
reklama
Ja widzę zmiane w zachowaniu. Ciagle chce na kolana i leży przy brzuchu A wcześniej nie lubial takiego leżenia bo za gorąco :/ A teraz śpi na moim brzuchu przykryty szlafrokiem. Ewidentnie zmiana zachowania
No nasz zawsze przytulanka, jednak teraz chyba częściej do brzuszka lgnie [emoji6]
A moja psia się czegoś najadła i idziemy do weta. Znowu. :( Gorzej jak z dzieckiem. Wyjde bez kagańca i śmieci zjada.
Ojjj biedna psina...mój już od odłuższego czasu leki codziennie bierze, ale czego się nie robi dla tego psiaka [emoji7] w ogóle kiedyś w ciągu tygodnia to 600 zł na niego wydaliśmy ale życie pancia uratowała [emoji7]
 
Zagryzła syrop lizakiem :) o 16 i tak idziemy do lekarza bo już słuchać się tego kszlu nie da - strasznie ją męczy. Mamy taki zestaw leków (po konsultacji tel z moją ciocią lekarką) że powinien pomóc. Ale wolę żeby ją ktoś osłuchał.

Moja do 1 klasy idzie. I ten plecak to była moja zmora. Online nie chciałam kupować a jak przymierzała to wszystkie wielkie takie... Tej jest pierwszy dobry i spełniający moje wymagania - usztywniane plecy z siateczką usztywniany dół (sam stoi jak go postawi), możliwość powiększenia na przyszłość, i coś co mnie mega ucieszyło (a nie wiedziałam że można) to kieszonka termiczna najedzenie - będę mogła robić kanapki z wędliną bez obaw że się popsują :)
To jak mój do pierwszej wiec sie zacznie poki co jeszcze nic nie kupiłam,nawet nie wiem jakie zeszyty czy ksiazki. Ha i ta wyprawka 300plus jak plecak i piórnik itp to taki koszt,a gdzie ksiazki i reszta
 
To jak mój do pierwszej wiec sie zacznie poki co jeszcze nic nie kupiłam,nawet nie wiem jakie zeszyty czy ksiazki. Ha i ta wyprawka 300plus jak plecak i piórnik itp to taki koszt,a gdzie ksiazki i reszta
No ja też poza plecakiem nic nie mam. Szukam piórnika właśnie...
U nas tylko do religii trzeba książki kupić. Reszta z biblioteki. Plecak 170 więc z 300+ coś tam jeszcze jej zostało :)
No nasz zawsze przytulanka, jednak teraz chyba częściej do brzuszka lgnie [emoji6]Ojjj biedna psina...mój już od odłuższego czasu leki codziennie bierze, ale czego się nie robi dla tego psiaka [emoji7] w ogóle kiedyś w ciągu tygodnia to 600 zł na niego wydaliśmy ale życie pancia uratowała [emoji7]
Ja się zbieram psychicznie do operacji za 800 zł... Bo jej wypada rzepka w kolanie i wet powiedział że operacja raczej jej nie ominie :(
 
No ja też poza plecakiem nic nie mam. Szukam piórnika właśnie...
U nas tylko do religii trzeba książki kupić. Reszta z biblioteki. Plecak 170 więc z 300+ coś tam jeszcze jej zostało :)

Ja się zbieram psychicznie do operacji za 800 zł... Bo jej wypada rzepka w kolanie i wet powiedział że operacja raczej jej nie ominie :(
A oni nie maja ćwiczeń które sa jednorazowe? Bo u nas nawet nikt nie sprzedaje zadnych książek po pierwszo klasistach
 
Gratulacje szczęśliwych wizyt :)

Chciałam się pochwalić swoim dziełem , jak się dowiedziałam o ciąży postanowiłam , że nauczę się szyć, bo zawsze sporo się zaoszczędzi , (szybko poszłam na L4 ) i nie będę się nudzić , tak dziś skończyłam swoją poduchę 3 w 1 :)
Poduchę miałam w planach kupić , bo śpie sporą częścią na brzuchu i już mi to przeszkadza , dziś będę testować :D


Super ta poducha :) to pewnie do łóżeczka też sobie poszyjesz
 
reklama
my też dostajemy w szkole darmowe książki i ćwiczenia, co muszę kupić to religia informatyka i zeszyty no i wiadomo przybory.
Ale to masz jedno dziecko od czego to zależy,ze sie dostaje, szwagierka mi powiedziala,ze jak 300plus teraz jest to książek juz nie będzie za darmo nie wiem czy to jej teoria czy tak będzie
 
Do góry