reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też mam i rzadko jeżdze, zazwyczaj robie za kierowce z imprez;) Cały czas sobie obiecuje że wezme się za jazde bo już mi bokiem wychdzą autobusy, busy itd. ale jakś ciężko mi się za to zabraćo_O
A mi mój M jak będzie bliżej terminu porodu to kupi autko żebym wrazie choroby dziecka czy jakiejs wizyty u lekarza jechała autem bo szybciej :)
 
reklama
Dziękuję za informację. Może uda mi się zrobić jeszcze sok z owoców.

Ja za to lubię jeździć i ciężko by mi było bez auta. Szczególnie tu gdzie mieszkam obecnie.

Popieram Cię @asicazg - szycie to bardzo przydatna umiejętność. Ja szyję i szydełkuje, choć ostatnio mam przerwę.
Też lubię jeździć :) mistrzem parkowania niestety nie jestem, ale parkuje najwyżej dalej. Ciężko byłoby mi się przestawić na autobusy, chyba już się zrobiłam zbyt wygodna.
A co do szycia to niestety nie umiem, moja mama szyje ale ja nie chce jeszcze myśleć w tym momencie o wyprawce, przyjdzie czas i będziemy z mamą wymyślać ;)
 
Termin mam na kwiecień , ale do was mam pytania w związku z tym, że jesteście miesiąc do przodu . Jak przebiega USG prenatalne robi się je przez brzuch ? Ile czasu mniej więcej trwa ? Dzięki za odpowiedzi [emoji8][emoji8]
 
Hej dziewczyny gratulacje wszystkich wizyt i pięknych dzidziulkow!

Ja zdawałam prawko 7 razy teorię i tyle samo praktyke. Płakałam po każdym nieudanym egzaminie i bralam jazdy doszkalajace w koncu za ostatnim razem koles mi powiedział ze czuje ode mnie tak wielki stres ze sam sie zmęczył tą jazdą także tak. Warto po stokroć to uczucie niezależności kiedy jedziesz sam jest nie do opisania. Maz kupil mi samochód taki którego nie będzie szkoda, przełamałam się i jeździłam.
 
Termin mam na kwiecień , ale do was mam pytania w związku z tym, że jesteście miesiąc do przodu . Jak przebiega USG prenatalne robi się je przez brzuch ? Ile czasu mniej więcej trwa ? Dzięki za odpowiedzi [emoji8][emoji8]
Ja byłam na samym początku 11 tygodnia więc lekarz nie był pewny czy uda się przez brzuch, ale się udało. Mówił że ewentualnie gdy jest problem przez powłoki to próbują dopochwowo. Trwało to jakieś 25minut, pomierzyl, pokazał, poopowiadał, wrzucił dane do komputera i dał nam wydruk. Miałam też badanie pappa w pakiecie czyli zwyczajne pobranie krwi ale wynik do odbioru przy drugich prenatalnych (ewentualnie powiedzieli że będą dzwonić w ciągu dwóch tygodni jeśli coś będzie niepokojącego)
 
A moja psia się czegoś najadła i idziemy do weta. Znowu. :( Gorzej jak z dzieckiem. Wyjde bez kagańca i śmieci zjada.
Ehh współczuję!!
Moja też często wymiotuje jak się czegoś nazre na spacerze... teraz z kolei problem z wypadajaca rzepka w kolanie. I codziennie wymuszanie tabletek.. już nawet nie wspomnę że jej fryzjer więcej niż mój.... No ale i tak a kocham

My właśnie zaliczyliśmy aptekę kupiłam ten syrop grintuss. I nawet Pani się nie śmiała jak dałam na miejscu - mam uraz do leków podawanych pierwszy raz odkąd mąż przy mnie mocno spuchł po podaniu kropli zoladkowych. Teraz zawsze podaje nowe leki rano i w obecności kogoś jeszcze

Przy okazji kupiliśmy plecak do szkoły. Nie za duży?
 

Załączniki

  • 20180828_093841.jpg
    20180828_093841.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
Ehh współczuję!!
Moja też często wymiotuje jak się czegoś nazre na spacerze... teraz z kolei problem z wypadajaca rzepka w kolanie. I codziennie wymuszanie tabletek.. już nawet nie wspomnę że jej fryzjer więcej niż mój.... No ale i tak a kocham

My właśnie zaliczyliśmy aptekę kupiłam ten syrop grintuss. I nawet Pani się nie śmiała jak dałam na miejscu - mam uraz do leków podawanych pierwszy raz odkąd mąż przy mnie mocno słuchał po podaniu kropli zoladkowych. Teraz zawsze podaje nowe leki rano i w obecności kogoś jeszcze

Przy okazji kupiliśmy plecak do szkoły. Nie za duży?
Bedzie dobrze,syrop jest na bazie naturalnych skladnikow w gardle tak nie drapie, bo powoli scieka przez konsystencje tylko najlepiej zeby nie pila zaraz czegoś i nie jadla, niech trochę po gardle jej zejdzie i nawilzy. Ja tez synowi musze kupić plecak, twoja do której idzie?
 
reklama
Bedzie dobrze,syrop jest na bazie naturalnych skladnikow w gardle tak nie drapie, bo powoli scieka przez konsystencje tylko najlepiej zeby nie pila zaraz czegoś i nie jadla, niech trochę po gardle jej zejdzie i nawilzy. Ja tez synowi musze kupić plecak, twoja do której idzie?
Zagryzła syrop lizakiem :) o 16 i tak idziemy do lekarza bo już słuchać się tego kszlu nie da - strasznie ją męczy. Mamy taki zestaw leków (po konsultacji tel z moją ciocią lekarką) że powinien pomóc. Ale wolę żeby ją ktoś osłuchał.

Moja do 1 klasy idzie. I ten plecak to była moja zmora. Online nie chciałam kupować a jak przymierzała to wszystkie wielkie takie... Tej jest pierwszy dobry i spełniający moje wymagania - usztywniane plecy z siateczką usztywniany dół (sam stoi jak go postawi), możliwość powiększenia na przyszłość, i coś co mnie mega ucieszyło (a nie wiedziałam że można) to kieszonka termiczna najedzenie - będę mogła robić kanapki z wędliną bez obaw że się popsują :)
 
Do góry