reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A to moje pieseczki, tylko dziury kopia [emoji23]
IMG_20180812_195222.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180812_195222.jpg
    IMG_20180812_195222.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 183
reklama
Mam i niestety nie jestem królową szos, ale z punktu a do punktu b zajadę;)
Ja "jeżdżę" ok. 10 lat. Dojadę jakoś od punktu a do punktu b. Ostatnio zaczęłam wyprzedzać nawet rowerzystów i traktory! Przez 10 lat tylko jedna stłuczka na koncie z mojej winy. Mrok, lekki deszcz, czarne auto bez świateł i ja z podporządkowanej uderzyłam. Nie zauważyłam, jechałam na jedynce. Dzieci zachwycone, dostały po pancerniku, nasze tico nic, a w ww niestety zderzak wgnieciony. Potem jak gdzieś jechaliśmy i było nudno, mój mały synek: "no mamuś, to może jakiś wypadek?" :D Drań! On podobno widział to auto, patrzył jak pięknie celuję i przywalam. NIC nie powiedział. Ech.... Więcej mandatów nie mam.
Piękne oczy, uśmiech i dwa pouczenia. :p
 
Ale lecicie !!! Przystopuje trochę [emoji12]

@asicazg ja ostatnio szyłam pieluszki dla baby Born [emoji23] no wyszły, córka zadowolona, a ja kupować nie musiałam [emoji16] ogólnie to spodnie i koszulki szyłam, potem bluza z kominem poszła pod igłę i dobra na syna, a w sklepie znaleźć nie mogłam, mąż się bluzy pozbywał i Filip ma...
 
Podobny podobny - tylko mój troszkę dłuższa ma sierść , ale jest świetny♥♥♥

A to moje pieseczki, tylko dziury kopia [emoji23]Zobacz załącznik 892493
Ja zakochana w pieskach więc wszystkie są śliczne . Miałam iu rodziców psa 12 lat i jak się wyprowadziłam to z narzeczonym postanowiliśmy nie brać psa, bo nas po 10 godzin nie było w domu , ale trafił się piesek , którego moja bratowa odebrała babie , jak go biła ... I tak została z nami :)

Jak to mówią karma wraca , przygarnęłam pieska dałam mu kochający dom a on pomógł nam z dzidzią - wierzę w to :)
 
Nie wiem czy możliwe, ale rano leżąc na lewym boku poczułam taka kulkę w brzuchu [emoji7] i czas od czasu jakby takie małe "kopnięcia" odbicie od brzucha... A jak tej kulki dotknęłam to zniknęła [emoji23] pewnie niedługo zaczną się harce w brzuchu
Ehhhh...ja to czatuje na te motylki, ale jak narazie nic. Nie raz przykładam rękę do brzucha i przyciskam i cisza he he. Jednak tak jak piszesz, jeszcze chwila i się zacznie [emoji16]
 
Ale lecicie !!! Przystopuje trochę [emoji12]

@asicazg ja ostatnio szyłam pieluszki dla baby Born [emoji23] no wyszły, córka zadowolona, a ja kupować nie musiałam [emoji16] ogólnie to spodnie i koszulki szyłam, potem bluza z kominem poszła pod igłę i dobra na syna, a w sklepie znaleźć nie mogłam, mąż się bluzy pozbywał i Filip ma...



Ja uważam , że każda kobieta dobrze jak umie na maszynie szyc - tyle przeróbek co można zrobić i kasy zaoszczędzić - pewnie ciuszki też będę robić narazie uczę się na takich prostszych rzeczach a już w planach rogal dla dzidzi i ochraniacze do łóżeczka , ale czekam na płeć :D
 
reklama
Do góry