reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja dzis jade na wyniki toxo i takie tam, ale mnie sie nie chce musze pozniej zdarzyc na autobus. Czemu ja prawka sobie nie zrobiłam [emoji53] czy tylko ja jestem bez? Obiecuje sobie ,ze w trakcie macierzyńskiego postaram sie wybrać,bo to nie robota,ze maz specjalnie musi brać wolne zeby jechać nie raz zawiezc mnie gdzies lub z synem jak jest chory, a przy dwojce dopiero sie przyda
Mam takie samo postanowienie. Już w tym roku 3 razy miałam jechać się zapisac[emoji57]
 
reklama
Zazdroszcze talentu. Ja kiedyś próbowałam podszyć firanke i się poddałam :)

Ja nie mam. A tu 3 w drodze. Mąż zawsze bierze wolne albo proszę rodzinę. Planuje w do końca roku podejść choć z raz do egzaminu bo szkolenie zrobione i nawet kilka prób za mną ale się poddałam, niepotrzebnie! Najgorsze że mamy automat i nie mogę sobie na naszym pojeździć bo potem zapomnę o sprzęgle! Ja się bardzo stresuje na egzaminach, tak się trzęsę że raz to nóg nie czułam. A kurde dobrze jeżdżę, tylko jeszcze jakiś fajny egzaminator by się przydał. Ostatnio godzinę jeździłam i jak wróciłam to usłyszałam " nie zdała pani"

Kocham ten 2 trymestr, wróciła ochota na sex, ależ mi tego brakowalo!!
U nas nie wiem jak żłobek ale przedszkole prywatne 340 zł z jedzeniem już. 1300 toć to prawie cała najniższa pensja!! Kurcze muszę się dowiedzieć jak to u nas cenowo wygląda bo Bobo będzie musiał iść do żłobka!
O matko takie tanie prywatne przedszkole?
 
Powodzenia:)
Ja mam ale nie jeżdżę :p a po długim czasie nie używania go to teraz czuję sie jakbym go nie miała:)

Ja też mam i rzadko jeżdze, zazwyczaj robie za kierowce z imprez;) Cały czas sobie obiecuje że wezme się za jazde bo już mi bokiem wychdzą autobusy, busy itd. ale jakś ciężko mi się za to zabraćo_O
 
Ja "jeżdżę" ok. 10 lat. Dojadę jakoś od punktu a do punktu b. Ostatnio zaczęłam wyprzedzać nawet rowerzystów i traktory! Przez 10 lat tylko jedna stłuczka na koncie z mojej winy. Mrok, lekki deszcz, czarne auto bez świateł i ja z podporządkowanej uderzyłam. Nie zauważyłam, jechałam na jedynce. Dzieci zachwycone, dostały po pancerniku, nasze tico nic, a w ww niestety zderzak wgnieciony. Potem jak gdzieś jechaliśmy i było nudno, mój mały synek: "no mamuś, to może jakiś wypadek?" :D Drań! On podobno widział to auto, patrzył jak pięknie celuję i przywalam. NIC nie powiedział. Ech.... Więcej mandatów nie mam.
Piękne oczy, uśmiech i dwa pouczenia. :p
Ja jeden mandat dostałam za prędkość ale za to dużo mnie kosztował bo 8 punktów (Ale punkty mam akurat gdzieś xd) i 300 zł ubolewalam nad taką kasa ale nie dało się z nimi dogadać bo jeden się przyuczal.. moim zdaniem na prostych długich drogach gdzie są przejścia dla pieszych że światłami to nie powinno być ograniczeń 50 xd
 
To ja jeżdżę cały czas, trasy krótkie, długie mi to obojętne jest [emoji16] zmieniamy się z A jak do Polski jedziemy, wygoda jak nic
 
reklama
@sew

Oba są ok. Kwiat wzmacnia, owoc dodatkowo oczyszcza zatoki
Dziękuję za informację. Może uda mi się zrobić jeszcze sok z owoców.

Ja za to lubię jeździć i ciężko by mi było bez auta. Szczególnie tu gdzie mieszkam obecnie.

Popieram Cię @asicazg - szycie to bardzo przydatna umiejętność. Ja szyję i szydełkuje, choć ostatnio mam przerwę.
 
Do góry