reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeszcze parę chwil [emoji16] i dzieciaki nam żyć nie dadzą [emoji23] syn w zebra tak kopał, że aż się prostowała, córcia spokojniejsza była, dużo spokojniejsza
 
Pozdrawiamy z łóżeczka[emoji173][emoji111]

W tym tygodniu moj pies non stop jest przytulny do brzuszka, ciekawe czy słyszy ze ktoś tam juz zamieszkał?
20180828_095135.jpeg
 

Załączniki

  • 20180828_095135.jpeg
    20180828_095135.jpeg
    61,1 KB · Wyświetleń: 201
Jestem już po badaniu wszystko ok. Czekam teraz w kolejce na oddanie krwi wyniki za tydz. Plci dr nie chciał strzelać ale powiedział girl :)
To jakiś kolejny mały krok do przodu [emoji6] super [emoji173]
Pozdrawiamy z łóżeczka[emoji173][emoji111]

W tym tygodniu moj pies non stop jest przytulny do brzuszka, ciekawe czy słyszy ze ktoś tam juz zamieszkał? Zobacz załącznik 892499
Mój właśnie też często teraz do brzucha ciągnie, nosem kołdre podnosi i w kłebek przy brzuchu. Ciekawe czy psiaki czują coś...czy po prostu tak mnie kocha, że mu życie uratowaliśmy [emoji16]
 
To jakiś kolejny mały krok do przodu [emoji6] super [emoji173]Mój właśnie też często teraz do brzucha ciągnie, nosem kołdre podnosi i w kłebek przy brzuchu. Ciekawe czy psiaki czują coś...czy po prostu tak mnie kocha, że mu życie uratowaliśmy [emoji16]
Ja widzę zmiane w zachowaniu. Ciagle chce na kolana i leży przy brzuchu A wcześniej nie lubial takiego leżenia bo za gorąco :/ A teraz śpi na moim brzuchu przykryty szlafrokiem. Ewidentnie zmiana zachowania
 
reklama
Do góry