reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ja słuchajcie nie mam w ogóle brzucha... płaski jak przed ciąża, a to już druga wiec coś powinno się już pojawiać a w pierwszej tez już chyba było jakieś wybrzuszenie. Tez się trochę zaczęłam tym martwić bo tez męczyły mnie takie dziwne bóle brzucha które na szczęście już przeszły. Byle do środy, w końcu USG
W każdej ciąży brzuch jest inny moja mama mi mówiła że przy pierwszych 2 ciazach miała bardzo duży brzuch i szybko się pojawił a jak była w 3 ciąży z moim bratem to mówiła że brzuch się późno pokazał i był mały do końca:)
 
Dziewczyny - dziękuje!!! Bo ja już sobie zaczynałam wkręcać że to coś niepokojącego a plamień nie ma bo blokuje je duphaston. Wiem, wiem świruje!
Uspokajam się, zjem coś dobrego i poczytam książkę :) to nie są intensywne bóle, po prostu cały czas czuje taką pełność w podbrzuszu i od czasu do czasu takie punktowe ukłucie. Jak dobrze że jest forum!! :)
 
Dziewczyny - dziękuje!!! Bo ja już sobie zaczynałam wkręcać że to coś niepokojącego a plamień nie ma bo blokuje je duphaston. Wiem, wiem świruje!
Uspokajam się, zjem coś dobrego i poczytam książkę :) to nie są intensywne bóle, po prostu cały czas czuje taką pełność w podbrzuszu i od czasu do czasu takie punktowe ukłucie. Jak dobrze że jest forum!! :)
Kochana jak mają być plamienia to duphaston nie da rady [emoji6] ja trzy razy w tej ciąży miałam delikatne plamienia pomimo duphastonu i luteiny,a progesteron wysoki ładnie.
 
Ja dzisiaj dochodzę do siebie mimo 13° za oknem, dwa dni migrenę miałam, a dzisiaj mogę biegać i skakać [emoji6] prawie, a że męża nie miałam w sobotę, to czasu na neta też nie było za dużo, wczoraj był fest u nas, więc w sumie nas nie było, ale z cmieniem w głowie to nie zabawa [emoji849] dobrze, że poszło
 
reklama
Do góry