reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny odczuwacie takie kolkowe krótkotrwałe bóle? Dodatkowo mam takie uczucie pełności w podbrzuszu. Nie chce panikować bo wizyta za tydzień. To rozciąganie?
 
reklama
Dziewczyny odczuwacie takie kolkowe krótkotrwałe bóle? Dodatkowo mam takie uczucie pełności w podbrzuszu. Nie chce panikować bo wizyta za tydzień. To rozciąganie?
Ja bardziej czuje napiecie, albo ciągniecie w pachwinach, ale cos mi sie kojarzy,ze dwa tygodnie temu mialam takie jakby klucia i lezalam dwa dni i minęło
 
Dziewczyny odczuwacie takie kolkowe krótkotrwałe bóle? Dodatkowo mam takie uczucie pełności w podbrzuszu. Nie chce panikować bo wizyta za tydzień. To rozciąganie?
Przez tydzień męczyło mnie kłucie w jednym miejscu dość częste i dziwnie mi było jak lekarz mówił że to więzadła. Jednak z dzidziołkiem ok i teraz raz na jakiś czas zakłuje [emoji6]
 
Hej dziewczyny ja już po usg.wszystko super[emoji4]za dwa tyg prenatalne[emoji4]
Najgorsze że mam rwe kulszowa[emoji33]boli mnie od tygodnia w posladku i ciągnie na nogę.mam iść do neurologa.
Ale to nic ważne ze wszystko ok[emoji4]dzidziuś ma 4.17
20180827_143732.jpg
 

Załączniki

  • 20180827_143732.jpg
    20180827_143732.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 227
Dziewczyny odczuwacie takie kolkowe krótkotrwałe bóle? Dodatkowo mam takie uczucie pełności w podbrzuszu. Nie chce panikować bo wizyta za tydzień. To rozciąganie?
Tak. To macica i dzidzia rośnie. :) Nic tylko się cieszyć, nie martwić!

Byłam dzisiaj u koleżanki i jej cudownej córeczki. Malusia jest boska! Nie sądziłam, że mam takie morze cierpliwości i ciepłych uczuć do maluchów. Kocham jak swoje. :)
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po usg.wszystko super[emoji4]za dwa tyg prenatalne[emoji4]
Najgorsze że mam rwe kulszowa[emoji33]boli mnie od tygodnia w posladku i ciągnie na nogę.mam iść do neurologa.
Ale to nic ważne ze wszystko ok[emoji4]dzidziuś ma 4.17Zobacz załącznik 892239
Suuuper !!!
Ałała...rwa kulszowa....życzę jak najmniej bólu !
 
Do góry