reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam dziewczyny postanowiłam się dziś odezwać dlatego że wiele z was będzie wykonywać badania prenatalne. W styczniu tego roku pierwsze badanie prenatalne szok dziecko z bezczaszkowiem, bezmozgowiem, wątroba poza brzuszkiem. Dziewczyny nie wpisujcie tej choroby w neta obrazy są drastyczne.
A mam zdrowa córkę.. Słowo aborcja tak straszne dla mnie a jednak zrobiłam to. Piszę to nie po to żeby straszyć a po to żebyście wiedziały że jest forum o terminacji że można się mnie o parę spraw zapytać. Jeśli będę wiedzieć to odpisze.
Życzę oczywiście samych dobrych wieści..
A teraz cd mojej historii krzyczała że nigdy wiecej ciąży dzieci a jutro mam badanie prenatalne. Trzymajcie za nas kciuki. Pamiętajcie nie jesteście same. Mi pomogły obce kobitki. Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś przestraszyłam
Witaj wspolczuje, ja tez ciaze miałam z wada podwyższone nt ,obrzek plodu, jednak nie czułam sie na silach zeby podjąć sie terminacji, ciaza sama obumarla prawie w 19 tyg i urodziłam synka. Mimo to twierdze,ze nie ma prawa oceniac nikt matki która robi terminacje jak i tej która rodzi chore dziecko, kazdy ma inna siłę inne myslenie,zadna decyzja nie jest łatwa i zawsze czuje sie jej skutki. W ktorym tygodniu teraz jestes?
 
Jesteśmy po :laugh2: wszystko w jak najlepszym porządku, pomiary każdy idealny, serce super, wątroba na miejscu stopy i ręce widoczne. No i tak na 80% będzie drugi syn.. Przez chwilę miałam uczucie rozczarowania (wiem wiem głupota) no ale tak było :-D
20180827_141547.jpg
 

Załączniki

  • 20180827_141547.jpg
    20180827_141547.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 227
Witaj wspolczuje, ja tez ciaze miałam z wada podwyższone nt ,obrzek plodu, jednak nie czułam sie na silach zeby podjąć sie terminacji, ciaza sama obumarla prawie w 19 tyg i urodziłam synka. Mimo to twierdze,ze nie ma prawa oceniac nikt matki która robi terminacje jak i tej która rodzi chore dziecko, kazdy ma inna siłę inne myslenie,zadna decyzja nie jest łatwa i zawsze czuje sie jej skutki. W ktorym tygodniu teraz jestes?
12 tydzień i tak mnie jutrzejsze badania jeśli wyjdą dobrze nie uspokoja :/
Szanuje również twoja decyzję ciężkie chwile przeszłas.
 
12 tydzień i tak mnie jutrzejsze badania jeśli wyjdą dobrze nie uspokoja :/
Szanuje również twoja decyzję ciężkie chwile przeszłas.
Witaj u nas, też moje dzieciątko było śmertelnie chore jednak cały czas miałam nadzieję, kiedy po 30 tygodniu nadeszły skurcze i urodziłam to nadzieja zgasła razem z dzieckiem. Nie potępiam Twojej decyzji jaką podjęłaś bo wiem jak to jest być w takiej sytuacji !!!!! Także jak widzisz tragiłaś na osoby z podobnymi historiami, a w kupie łatwiej !!!
Rozumiem, że prenatalne Cię nie uspokoją bo mnie uspokoiły na chwilę. Jednak mamuśka musimy myśleć pozytywnie !!!! Szczęśliwa mama to szczęsliwe dziecko [emoji6]
 
Ja tez już po [emoji4] serduszko ładnie biło a tego się najbardziej obawiałam... plan działania ustalony na kolejne 7 miesięcy więc Ok [emoji6]
Jesteśmy po :laugh2: wszystko w jak najlepszym porządku, pomiary każdy idealny, serce super, wątroba na miejscu stopy i ręce widoczne. No i tak na 80% będzie drugi syn.. Przez chwilę miałam uczucie rozczarowania (wiem wiem głupota) no ale tak było :-DZobacz załącznik 892233
Super wieści !!! [emoji16]
 
reklama
Do góry