reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Adeline89

Mam niedoczynność (tzn. w ciąży mi wyszedł podwyższony TSH, przed ciążą było ok) i farmaceutka w aptece mnie nastraszyła, że powinnam zapytać endokrynologa... A że mam go na kartę medyczną, to dzisiaj zapytam :) Chodzi o to, że jod może szkodzić także przy niedo (tak mi babka powiedziała w aptece) i że w ciąży decyzję powinien podjąć endo. Niech więc podejmie :D Chciałabym też skierowanie nie tylko na TSH, ale na pozostałe hormony i przeciwciała tarczycy (bo wyczytałam, że też powinno się je skontrolować), a u ginekologa o tym zapomniałam....

Poza tym mam niecny plan w ten sposób wyciągnąć chłopa na zakupy :)
 
@Adeline89

Mam niedoczynność (tzn. w ciąży mi wyszedł podwyższony TSH, przed ciążą było ok) i farmaceutka w aptece mnie nastraszyła, że powinnam zapytać endokrynologa... A że mam go na kartę medyczną, to dzisiaj zapytam :) Chodzi o to, że jod może szkodzić także przy niedo (tak mi babka powiedziała w aptece) i że w ciąży decyzję powinien podjąć endo. Niech więc podejmie :D Chciałabym też skierowanie nie tylko na TSH, ale na pozostałe hormony i przeciwciała tarczycy (bo wyczytałam, że też powinno się je skontrolować), a u ginekologa o tym zapomniałam....

Poza tym mam niecny plan w ten sposób wyciągnąć chłopa na zakupy :)
Mnie tak samo nastraszyla,ale to przy nadczynność jodu nie wolno,a przy niedoczynności mozna pytalam endo
 
A I ten lekarz dojezdza z Kòrnika, wiec jak ktoras ma niedaleko to polecam. Kopyra sie nazywa I ma certyfikat. Moj lekarz prowadzacy ciaze tez ma dodatkowo prywatna praktyke w Poznaniu wiec jak cos tez polecam.
 
Właśnie siedzę i pracuję w domku :) I przerwa na drugie śniadanie i forum. Później mam kosmetyczkę (Stópki) i endokrynologa.

Czy któraś jako preparat bierze Doppel Hertz Mama Premium?

Ja je mam. I w zasadzie są ok. Bo mdłości miałam też jak ich chwilę nie brałam (bo myślałam że to może po nich).

Ależ zazdroszczę 2 trymestru. U mnie dopiero początek 10 tyg...

@Papillonek1980 Ja też będę miała prenatalne na NFZ Ale będzie robił mój doktorek i napewno porządnie zrobi bo zawsze się przyklada-wiec to też pewnie kwestia lekarza i jego podejścia.
 
Witam dziewczyny postanowiłam się dziś odezwać dlatego że wiele z was będzie wykonywać badania prenatalne. W styczniu tego roku pierwsze badanie prenatalne szok dziecko z bezczaszkowiem, bezmozgowiem, wątroba poza brzuszkiem. Dziewczyny nie wpisujcie tej choroby w neta obrazy są drastyczne.
A mam zdrowa córkę.. Słowo aborcja tak straszne dla mnie a jednak zrobiłam to. Piszę to nie po to żeby straszyć a po to żebyście wiedziały że jest forum o terminacji że można się mnie o parę spraw zapytać. Jeśli będę wiedzieć to odpisze.
Życzę oczywiście samych dobrych wieści..
A teraz cd mojej historii krzyczała że nigdy wiecej ciąży dzieci a jutro mam badanie prenatalne. Trzymajcie za nas kciuki. Pamiętajcie nie jesteście same. Mi pomogły obce kobitki. Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś przestraszyłam
 
reklama
Ja je mam. I w zasadzie są ok. Bo mdłości miałam też jak ich chwilę nie brałam (bo myślałam że to może po nich).

Ależ zazdroszczę 2 trymestru. U mnie dopiero początek 10 tyg...

@Papillonek1980 Ja też będę miała prenatalne na NFZ Ale będzie robił mój doktorek i napewno porządnie zrobi bo zawsze się przyklada-wiec to też pewnie kwestia lekarza i jego podejścia.
Zleci i zaraz będzie drugi trymestr [emoji6] niedawno testami się chwaliłyśmy, a tu już takie dzieciątka !!!

Też miałam na NFZ jednak lekarz wymęczył, już mój mąż mówił że mu długo było i tyle razy wszystko pokazywał [emoji6]
 
Do góry