reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mój tez mnie wysłał na siku i nic to nie dało, dzidziol na minutę może się pobudził i poszedł spać, samo badanie z 30 minut trwało ale juz mnie nie odsyłał, bo udalo sie jednak pomierzyć to co najważniejsze tylko zdjęć nie mam żadnych ;) podziwiam Was za cierpliwość, 2 godziny to sporo czekania, i samo jeżdżenie po brzuchu tez przyjemne nie jest ale czego sie nie robi dla dzieci ;)
Ja przeciez nie czasu kam tych godzin w poczekalni. Jestem teraz u mamy na plotach a starszak u niani. Mialam wrocic po badadaniu do pracy ale uzgodnilismy z kierownikiem ze bez sensu wracac a na 13 znowu wychodzic I mam wolne :-)
Z lekarzem tez tak normalnie sobie uzgodlismy ze te pomiary co zrobilismy w razie wco wystarcza ale skoro mieszkam niedaleko I nie mam problemu zeby podjechac to sprobujemy jeszcze raz o 13.
 
U mnie dziś znów zaczyna się wysyp brzydkich wyprysków na całej twarzy - a już miałam nadzieję, że to koniec... :-((

Dziewczyny, które mają również taki problem - smarujecie się czymś? Jest na to jakiś sposób? Wiem, że w ciąży nie wszystkiego można używać ale może macie jakieś sposoby, by się tego pozbyć ?
U mnie też był. Miałam masc ze dłużej ślimaka wybielajaca ale szalu nie zrobiła. Trzeba oczyszczac skórę i smarować jakas cynkowa mascia. Niestety.... idę w środę do derma zobaczymy co powie
 
Właśnie siedzę i pracuję w domku :) I przerwa na drugie śniadanie i forum. Później mam kosmetyczkę (Stópki) i endokrynologa.

Czy któraś jako preparat bierze Doppel Hertz Mama Premium?
 
Właśnie siedzę i pracuję w domku :) I przerwa na drugie śniadanie i forum. Później mam kosmetyczkę (Stópki) i endokrynologa.

Czy któraś jako preparat bierze Doppel Hertz Mama Premium?
Ja bralam,ale niestety zrezygnowalam nie moge żelaza później nie chodzę wcale na wc, strasznie sie mecze i mnie muli tak poza tym ma dobra ocene
 
reklama
Ja przeciez nie czasu kam tych godzin w poczekalni. Jestem teraz u mamy na plotach a starszak u niani. Mialam wrocic po badadaniu do pracy ale uzgodnilismy z kierownikiem ze bez sensu wracac a na 13 znowu wychodzic I mam wolne :-)
Z lekarzem tez tak normalnie sobie uzgodlismy ze te pomiary co zrobilismy w razie wco wystarcza ale skoro mieszkam niedaleko I nie mam problemu zeby podjechac to sprobujemy jeszcze raz o 13.
Bardzo fajny lekarz ;) daj znac po wizycie jak poszło!
 
Do góry