reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej :) byłam dzisiaj na wizycie, wkoncu założyła mi kartę ciąży, i zleciła multum badań. Pytałam kiedy najlepiej zrobić usg, powiedziała że ok 11/12 tg. Z tym że ja jeszcze nie widziałam serduszka i chciałabym wcześniej i zrobię na dniach :) moje pytanie , ostatnio któraś z Was wspominała że bierze leki na mdłości, mi doktorka wypisala metoclopramid czy jakoś tak. Standardowo zanim kupiłam musiałam sprawdzić opinie i ulotkę w Internecie [emoji14] tam jest napisane że nie wskazane w I trymestrze ciąży .. chyba jednak nie kupuje i dlaczego mi to wypisala..
 
Ja sobie muszę kupic poduszkę do spania, tego rogala/banana czy jak to tam. Ale to pp prenatalnych.
Nooo ja ostatnio właśnie też grubo się zastanawiam nad tym, a widziałam koleżanka ma do sprzedania za grosze.
Wiem, że tenat już był tej poduchy ale jeszcze raz MAMUŚKI KTÓRA MIAŁA PODUCHĘ DO SPANIA DLA CIĘŻARNYCH [emoji3] proszę opinię [emoji16]
 
Na rękę wystarczy nie przekraczać 5766zł. To ograniczenie jest odkąd jest becikowe bodajże.
U mnie w mieście jest jeszcze dodatkowe becikowe od miasta, też 1000zł bez ograniczeń zarobkowych, wiem, że niektóre miasta powprowadzały tak, więc się zorientujcie się czy też takiego nie macie.

Czyli dochód rodziny netto nie może przekroczyć 5766zł żeby dostać becikowe?
 
Nooo ja ostatnio właśnie też grubo się zastanawiam nad tym, a widziałam koleżanka ma do sprzedania za grosze.
Wiem, że tenat już był tej poduchy ale jeszcze raz MAMUŚKI KTÓRA MIAŁA PODUCHĘ DO SPANIA DLA CIĘŻARNYCH [emoji3] proszę opinię [emoji16]
Mi sie fajnie spalo ale ją oddalam -.-
Teraz mam za male łóżko i sie z mężem i poduchą nie zmieszcze ;p
 
reklama
Nooo ja ostatnio właśnie też grubo się zastanawiam nad tym, a widziałam koleżanka ma do sprzedania za grosze.
Wiem, że tenat już był tej poduchy ale jeszcze raz MAMUŚKI KTÓRA MIAŁA PODUCHĘ DO SPANIA DLA CIĘŻARNYCH [emoji3] proszę opinię [emoji16]
Ja mialam taka poduche - duzego rogala 150 cm, bo ja lubilam sie nim owijac - na jednym koncu kladalam glowe, dalej ukladalam poduche pod brzuch i koniec miedzy kolana :) Mmmm ;)
Teraz tez taka kupie :)
 
Do góry