reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na pierwszej wizycie normalnie mnie zbadala i zleciła bhcg I później znowu to samo. Usg nie ma w gabinetach na NFZ. Jedynie to urządzenie do wysłuchania tętna dziecka. Usg w poprzedniej ciąży robiłam wszystkie prywatnie :/
U nas na nfz jest usg, dziwnie tam maja to co pozniej do innej przychodni na usg, moze idz prywatnie gdzies, bo po co ten stres
 
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne
 
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne

Niby nie dajmy się zwariować ale moja lekarka stanowczo zabroniła naciągania się i właśnie wspomniała o wieszaniu firanek;)
Może niech mąż się tym zajmie, ostatecznie nic się złego nie stanie jak okna będą brudne ;)
 
Niby nie dajmy się zwariować ale moja lekarka stanowczo zabroniła naciągania się i właśnie wspomniała o wieszaniu firanek;)
Może niech mąż się tym zajmie, ostatecznie nic się złego nie stanie jak okna będą brudne ;)
To moze wybiorę i zostawie mężowi do powieszenia [emoji23]
 
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne
Poproś męża albo poczekaj spokojnie do II trymestru, a szczególnie po Twoich przejściach bym poczekała, chociaż ja okna myłam w 8-9 tygodniu, ale brzuch czułam... Lepiej poczekaj
 
Jesteście ciągle zmęczone ? powiem Wam że nic nie robię szczególnego i zaraz jestem taka zmęczona. Też tak macie ? A co do cc to będę miała ja napewno, ponieważ problemy zdrowotne. Mówią że ciąża to taki piękny okres a ja jakoś nie widzę w tym nic pięknego. Ciągle nerwy i strach, że poronię, mdłości ale na szczęście już przeszły, ciągły głód czuję, chociaż teraz już mniejszy, takie ogólne zmęczenie i jestem totalnym śpiochem a teraz albo ok. 5 albo 6 wstaję ciągle siku. Też chwilowo same minusy macie? Czy tylko ja jakiegoś pecha mam

Jestem zmęczona :) ale duuużo zależy od dnia. Wczoraj trzy godziny drzemki, przed - bez drzemki :)

Musisz przestać się denerwować. Bo to nikomu nie służy... Wiem że łatwiej powiedzieć niż zrobić ale stres ma generalnie zły wpływ :)
 
Ja kocyk z minki odziedziczyłam razem z wózkiem, ale chyba będzie do ozdoby i córka się będzie bawić, bo jakoś minki nie przemawia, chociaż na chłodniejsze dni odwrócę go druga strona i bawełna jest... Zobaczymy, zawsze może sobie na tym leżeć, nie pod [emoji6]
 
reklama
@Wercia92 spokojnie, ja jestem padnięta jak jakiś leniwiec... Co widzę łóżko to myślę tylko o położeniu się

Ale chyba powrócę do swojego żywienia i mam nadzieję odzyskać sił, bo ostatnio to porażka
 
Do góry