reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A miałaś juz serduszko? Dziwne to badanie bety przy takich wysokich jednostkach, przyrost bety może juz zwalniać.
Na etapie 7-8 tc miałam spora różnice miedzy terminami porodu USG (16.03), OM (4.03) i owulacji (09.03) a wiec i wiek ciąży inny, a teraz dzieciaczek na prenatalnych "nadgonił" wszystkie terminy i wg usg mam termin na 28.02. Wiec równie Twoje dziecko jeszcze może podrosnąć do wieku z OM ;) trzyma kciuki!
Pierwszy raz miałam usg w piątym tygodniu to był pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym to było na izbie przyjęć z powodu plemienia. I później poszłam na pierwsza wizytę do ginekologa i tak sie ciągnie to bhcg. Chciałabym żeby mnie już skierowała na normalne badania , zaleciła kiedy usg..
 
reklama
Jej, ja zjadłam śledzie na kolację, ale jakieś dobre kupiłam w śmietanie , jabłkiem i cebulką, albo to ogórek był, takie słodko kwaśne, takie idealne, jem drugi dzień i jak o nich myślę slinka mi sama cieknie po brodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Ja też dzisiaj gorszy dzień mam, chyba przed zmianą pogody, mogłabym cały dzień spać !!!
 
Pierwszy raz miałam usg w piątym tygodniu to był pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym to było na izbie przyjęć z powodu plemienia. I później poszłam na pierwsza wizytę do ginekologa i tak sie ciągnie to bhcg. Chciałabym żeby mnie już skierowała na normalne badania , zaleciła kiedy usg..
No może warto sie przejść dla pewności do jakiegoś lekarza prywatnie na usg? Bys w końcu była spokojna.


Dużo zdrowia dla chorych nie dość że ciąża to jeszcze sie przeziębić wspolczuje.
 
Ostatnia edycja:
Drogie mamy. Doradzcie proszę.
W bardzo bliskim otoczeniu urodziły sie właśnie maluszki. Niedługo wybieramy się w odwiedziny. Chcę kupić kocyk, ale zupełnie nie wiem jaki. Może macie jakieś sprawdzone kocyki ktore Wam sie sprawdziły? :)
 
Drogie mamy. Doradzcie proszę.
W bardzo bliskim otoczeniu urodziły sie właśnie maluszki. Niedługo wybieramy się w odwiedziny. Chcę kupić kocyk, ale zupełnie nie wiem jaki. Może macie jakieś sprawdzone kocyki ktore Wam sie sprawdziły? :)
Nie doradzę jako mama ale robiłam właśnie paczuszkę dla bliskiej mi osoby i szukałam w internecie kocyków (chciałam z miękkiego materiału). Znalazłam takie zestawy na Allegro, bardzo ładne wzory podusia i kocyk. Nie zamówiłam ostatecznie bo kupiłam szumisia i bardzo solidny ładny zimowy śpiworek(Przesyłam też zdjęcie)
 

Załączniki

  • E28B4122-3682-404E-B52A-90D2336C34D0.jpeg
    E28B4122-3682-404E-B52A-90D2336C34D0.jpeg
    968,8 KB · Wyświetleń: 82
  • DE23D48E-DEC6-4E38-9D7F-D3144D31C939.jpeg
    DE23D48E-DEC6-4E38-9D7F-D3144D31C939.jpeg
    898,7 KB · Wyświetleń: 87
Drogie mamy. Doradzcie proszę.
W bardzo bliskim otoczeniu urodziły sie właśnie maluszki. Niedługo wybieramy się w odwiedziny. Chcę kupić kocyk, ale zupełnie nie wiem jaki. Może macie jakieś sprawdzone kocyki ktore Wam sie sprawdziły? :)
Ja osobiście polecam kocyk z naturalnych materiałów. Nie kupiłabym dziecku kocyka z minky, czy innego poliestru
 
reklama
Dziewczyny będziecie posyłać cenne wskazówki, już powoli podczytuje co doświadczone mamy piszą o wyprawce bo człowiek jest zupełnie zielony w temacie

Nadrabiam właśnie zaległości w temacie o wyprawce, sporo się można dowiedzieć :)
 
Do góry