reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:
 
reklama
Dziewczynka, skonczone 9 mcy, do 300zl ;p
Aga, to moze te piekne drewniane pchacze a la wozek dla lalki, mozna tez kupic imienne, sa sliczne! Zastanow sie nad tym ;)
Albo niski drewniany konik na biegunach?

Dobra, mam bzika na punkcie drewnianych zabawek, ale sa najpraktyczniejsze a dzieci je uwielbiaja, widze po moich maluchach czy dzieciach kolezanek :)
 
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:
Oczywiscie, przewijak musi byc ;)
Przy synu nie mialam i przewijalam go na naszym lozku, myslalam ze bylo mi wygodnie... dopoki przy drugim dziecku kupilam przewijak i zakochalam sie w nim!
Kupuje zawsze ten twardy, nakladany na lozeczko; sa jeszcze komody z przewijakiem, ale u nas kolo lozeczka stoi szafa i tam mam wszystko dla dziecka.
 
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:
Przewijak na łóżeczko to nie duży koszt a na początku bardzo przydatny więc ja kupuje:)
 
reklama
Do góry