reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Pomocy. Na szybko potrzebuje pomyslu na prezent na chrzciny. Mialy byc pieniadze ale dowiedzialam sie ze rodzice chca za to wyjechac na wakacje -.-
Hmmm jak dziewczynka to może jakiś łańcuszek uniwersalny ? Z zawieszką serduszkiem?
Jak mała to może jakiś bujaczek?

Dla chłopca nie mam doświadczenia niestety bo mam 2 chrzesnice.
 
reklama
Nie chcę wyjść na nieczułego potwora, bo kocham swojego psa, ale już uczę go, że warto być grzecznym. :)
Za pół roku, sterana noworodkiem i niedospaniem, mogę nie mieć tyle cierpliwości. Mam o tyle łatwo, że od początku szkoliłam psa. Teraz tylko szlifujemy umiejętności. :)
Ja moja też szkolilam na początku. I zna swoje miejsce. Tzn wpycha się wszędzie i zawsze do glaskania i zabawy Ale wie kiedy mnie wkurza i na komende przestaje i sobie idzie. Ale najlepsze jest to zenajbardziej sie slucha przy ludziach. I potem wszyscy chwala jaka grzeczna ( tzn ci ktorychzna i którym pozwala podejsc) a potem w domu to różnie
 
A ja właśnie tylko nabiał,owoce i oczywiście słodycze hehe ja nie śpię od 5. Mąż wstaje do pracy A mały już się kręci z boku na bok. Do pracy idę dziś zwolnienie zanieść. Pewnie nie obejdzie bez dogadywania.
 
A ja właśnie tylko nabiał,owoce i oczywiście słodycze hehe ja nie śpię od 5. Mąż wstaje do pracy A mały już się kręci z boku na bok. Do pracy idę dziś zwolnienie zanieść. Pewnie nie obejdzie bez dogadywania.
Dlatego ja chce by to mi narzeczony zaniosl. Wyslalabym poczta ale muszę odebrać okulary (zostaly w pracy bo nie planowalam az tak szybko L4) bo ostatnio mam gorszy wzrok :/
 
Dlatego ja chce by to mi narzeczony zaniosl. Wyslalabym poczta ale muszę odebrać okulary (zostaly w pracy bo nie planowalam az tak szybko L4) bo ostatnio mam gorszy wzrok :/
I tak jak myślałam. Kolega do mnie przyjdziesz za mnie w sobotę hehe a przecież wie że zwolnienie przyniosłam. Mówię że nie bo dziecka nie mam z kim zostawić to się obraził.
 
Hej, dzień dobry [emoji16]
Ja nic przespałam i dalej bym spala i chyba dzisiaj to zrobię, bo nie mam sił !!! Dosłownie, pójdę do sklepu tylko po warzywna do zupy i położę się spać, chociaż syf w mieszkaniu nieziemski !!! No ale...
 
reklama
Do góry