reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Powodzenia na wizytach!
Ja mam na szczęście większość rzeczy jeszcze po córce. Łóżeczko też. Myślę ewentualnie nad orzewijakiem bo mój kręgosłup mocno odczuł przewijanie córki na łóżku naszym tyle że ok roku ona już tak się wiercila że nie dało się w jednym miejscu przewinąć.. pomyślę o tym koło lutego jak będę wyprawkę kompletowac...

U mnie dziś też masakra z samopoczuciem rano była. Ale mam konkretny plan i jak się wzięłam do roboty to trochę lepiej. Wstawiłam maliny na sok i właśnie się robi a w sokowniku i pokroiłam siatkę jabłek na dżem do szarlotki. Jeszcze leczo z cukinii i zaparkować wszystko i z grubsza mój plan będzie zrealizowany.
Póki co leżę i odpoczywam.
 
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:
Ja korzystalam z przewijaka mialam na lozeczku wygodnie mi bylo tym bardziej po cc nie musialam sie schylac
 
Powodzenia na wizytach!
Ja mam na szczęście większość rzeczy jeszcze po córce. Łóżeczko też. Myślę ewentualnie nad orzewijakiem bo mój kręgosłup mocno odczuł przewijanie córki na łóżku naszym tyle że ok roku ona już tak się wiercila że nie dało się w jednym miejscu przewinąć.. pomyślę o tym koło lutego jak będę wyprawkę kompletowac...

U mnie dziś też masakra z samopoczuciem rano była. Ale mam konkretny plan i jak się wzięłam do roboty to trochę lepiej. Wstawiłam maliny na sok i właśnie się robi a w sokowniku i pokroiłam siatkę jabłek na dżem do szarlotki. Jeszcze leczo z cukinii i zaparkować wszystko i z grubsza mój plan będzie zrealizowany.
Póki co leżę i odpoczywam.
Woow jak ambitnie tyle już zrobione i jakie plany. Zazdroszcze ja śniadanie dopiero zjadłam[emoji12]

Oj tak przewijak bardzo potrzebna i wygodna sprawa my z córką bardzo długo używaliśmy.

Co do rogala to w ciąży bardzo przydatny i przy karmieniu też. Można dziecko ułożyć wygodnie dla niego i siebie. I nakarmić. Nie schylasz sie tak i nie trzeba dźwigać potem dziecka które waży już pare kilo. Mi sie przydawała.

Powodzenia na wizytach dziewczyny 3mamy kciuki będzie oki nie denerwujcoe sie za bardzo.
 
Aga, to moze te piekne drewniane pchacze a la wozek dla lalki, mozna tez kupic imienne, sa sliczne! Zastanow sie nad tym ;)
Albo niski drewniany konik na biegunach?

Dobra, mam bzika na punkcie drewnianych zabawek, ale sa najpraktyczniejsze a dzieci je uwielbiaja, widze po moich maluchach czy dzieciach kolezanek :)

piękne są te wózki, potwierdzam!!!
 
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:

przewijak na łóżeczko super sprawa, kosztuje ok 30 zł, napewno dużo wygodniej niż na łóżku.
 
reklama
Do góry