reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja miałam w trisomi 21 z usg 1:829 A po pappa 1:328 :-o
@iskierka2610 , gdzie miałaś podane ryzyko z usg? Ja mam tylko wyniki, a ryzyka nie widzę. :( Na wyniku pappa będzie oznaczone?

Edit: Na chrzciny jakąś złotą spersonalizowaną zawieszkę i łańcuszek? Pierścionek ciężko utrafić z rozmiarem. Tak dawno kupowałam prezent, że nie pamiętam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Macie już jakieś łóżeczka na oku?' Mi się podoba te dostawne chicco . Tylko czy się opłaca ?
rodzina.jpg
 

Załączniki

  • rodzina.jpg
    rodzina.jpg
    162,4 KB · Wyświetleń: 220
Mnie odrzuciło od nabiału. Moglabym owoce jeść tirami. Jak z córeczką. :)
I ja rowniez w tej ciazy stronie od wszelkiego nabialu.
Nawet do owocow mnie nie ciagnie, choc czasem zjem moja ulubiona gruszke.
Zajadam sie szynkami, wszelkimi miesnymi i warzywami, a wyjatkowo sobie upodobalam pomidory i salate :)
Slodyczy nadal nie tykam, poteznie mnie od nich odrzucilo.
 
Macie już jakieś łóżeczka na oku?' Mi się podoba te dostawne chicco . Tylko czy się opłaca ? Zobacz załącznik 890500
U mnie dylematow nie ma - bobas dziedziczy lozeczko po najmlodszej corci, a ze rok temu kupowalismy nowe, takze nadal mi sie podoba.
Nasza sypialnia nie jest wielka i nie zmiesci sie na raz obok lozeczka, jeszcze jakas kolyska czy dostawka. Choc nie powiem, podobaja mi sie, zwlaszcza kosze Mojzesza, ale musialam postawic na praktyczne i dlugofalowe rozwiazanie :)
 
Macie już jakieś łóżeczka na oku?' Mi się podoba te dostawne chicco . Tylko czy się opłaca ? Zobacz załącznik 890500
Fajne to łóżeczko, ale dosyć krótkie? Na długo nie starczy. Ja kupię turystyczne, bo ma siatkę zamiast szczebelków. Pamiętam moja córcia mocno i gwałtownie się rzucała i miała czasem ślady na nosku od prętów. :( Wiem, że są teraz takie specjalne ochraniacze, ale wolę lekkie i zajmujące mało miejsca turystyczne (jak na razie).

@kwasek cały czas zaciskamy kciuki i Wam kibicujemy.
 
@iskierka2610 , gdzie miałaś podane ryzyko z usg? Ja mam tylko wyniki, a ryzyka nie widzę. :( Na wyniku pappa będzie oznaczone?
Edit: Na chrzciny jakąś złotą spersonalizowaną zawieszkę i łańcuszek? Pierścionek ciężko utrafić z rozmiarem. Tak dawno kupowałam prezent, że nie pamiętam :D
Ja mam wyniki badania wydrukowane od lekarza. Jest tam cały opis usg. A później wpisane wyniki z krwi i na tej podstawie jest wyliczone ryzyko komputerowo.
 
reklama
Do góry