reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Też mam taką cudna psinke. Jest rok starsza od córki. Wzięliśmy ja od teściów którzy okropnie traktują zwierzęta i było mi szkoda. Jest kompletnie nieulozona-tzn słuch A się jak coś jej marzena, wykonuje komendy itp-ale np jak przychodzą ludzie to muszę ja zamykać bo jest agresywna. Nikt obcy nie może jej dotykać ani podejść-Jak pozna już kogoś to kochany psiak. I to ja przytulalam jak płakałam przy staraniach. A dla córki jest najlepsza! Spala koło łóżeczka i wolała nas jak młoda się budziła. Nigdy w zabawie nawet przypadkiem jej nie drapnela. Nauczyłam ja przeprowadzać męża jak był mi potrzebny a nie moglam krzyknac. Uwielbiam ta nasza psinke.

dziewczyny pięknie się to czyta, kocham psy <3 są jak ludzie <3 <3 <3
 
Dziewczyny, nawijacie jak szalone :)
Gratuluję wszystkim udanych wczorajszych wizyt i trzymam kicuki za dzisiejsze.
Ja wczoraj się nie wpisałam do naszego zeszytu, ale byłam na prenatalnych a w zasadzie na prawie prenatalnych bo okazało się, że mój lekarz nie ma certyfikatu, ale zrobił wszystkie pomiary, przezierność 0.18 kość udowa długa, tak było też przy synku, więc tak myślę że to znowu synek :happy2: ale nie chciał się pokazać więc nie wiem. Cały czas myślę o pappa i nie wiem co zrobić.

Wogóle nie wiem w którym jestem tygodniu lekarz mi wczoraj tłumaczył. Z usg mi wychodzi wczorajszego 12,2 z OM coś ok 14 a na poprzednim USG jak sobie wpisałam to było 11 i 5 wg aplikacji, a lekarz mi wytłumaczył że usg wylicza termin że w tym dniu dziecko będzie ważyło tyle ile powinno czyli 3600 i bądź tu mądry.

gratuluję Paniom naszym adminom ;) fajne korony:)
 
Pomocy. Na szybko potrzebuje pomyslu na prezent na chrzciny. Mialy byc pieniadze ale dowiedzialam sie ze rodzice chca za to wyjechac na wakacje -.-

My na roczek dostaliśmy taki sliczny drewniany wózeczek z lalka i z imieniem. Na razie mam tylko takie zdjęcie bo mnie nie ma w domu ale jak chcesz to podeśle Ci jak wrócę [emoji4]
IMG_0339.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0339.JPG
    IMG_0339.JPG
    400,8 KB · Wyświetleń: 213
W sumie racja z tym dostawnym chicco... tylko moi chłopcy za czasów noworodka i niemowlaka w ogóle nie spali praktycznie a jak juz to ze mną w łóżku... miałam ciężkie czasy i bardzo placzliwe dzieci :frown:
 
Dziewczyny, nawijacie jak szalone :)
Gratuluję wszystkim udanych wczorajszych wizyt i trzymam kicuki za dzisiejsze.
Ja wczoraj się nie wpisałam do naszego zeszytu, ale byłam na prenatalnych a w zasadzie na prawie prenatalnych bo okazało się, że mój lekarz nie ma certyfikatu, ale zrobił wszystkie pomiary, przezierność 0.18 kość udowa długa, tak było też przy synku, więc tak myślę że to znowu synek :happy2: ale nie chciał się pokazać więc nie wiem. Cały czas myślę o pappa i nie wiem co zrobić.

Wogóle nie wiem w którym jestem tygodniu lekarz mi wczoraj tłumaczył. Z usg mi wychodzi wczorajszego 12,2 z OM coś ok 14 a na poprzednim USG jak sobie wpisałam to było 11 i 5 wg aplikacji, a lekarz mi wytłumaczył że usg wylicza termin że w tym dniu dziecko będzie ważyło tyle ile powinno czyli 3600 i bądź tu mądry.

gratuluję Paniom naszym adminom ;) fajne korony:)
Gratulacje! Jakie macie wymiary?
 
Rozumiem, ze rodzice chca wyjechac, ale bez dziecka? :p
Wiesz co, na chrzciny wszystko mozna dac, najpopularniejsze sa ubrania, ale i zabawki edukacyjne daja :)
Prawdopodobnie bez -.-
Ja też łóżeczko klasyczne drewniane, ale chcę białe.. :-) :) mamy dużą sypialnię więc mam fajne miejsce dla łóżeczka i musimy jakąś komode dokupić

A ja mam pytanie czy korzystalyscie z przewijaka? Bo ja Kamila przewijalam zwyczajnie na łóżku i nie wiem czy przy tym zostać czy jednak się zaopatrzyć w przewijak :confused:
Ja lozeczko po corce mam, jej kupie nowe takie "dorosle":p
A z przewijaka korzystalam jakies 6 mcy. Super sprawa dla kregoslupa. Teraz tez bede
WIZYTY

22.08- 08:30@kwasek prenatalne
22.08.- @Stokrotenka23
22.08.- 11:00 @jagoda87
22.08.- 15:20 @Sliim
22.08.- 16:20 @Olka-Manolka
22.08.- 18:00 @Daizy prenatalne
22.08.- 21:00 @kaylla

Powodzenia !!

U mnie jakiś spadek formy...w nocy brzuch poboloewał i jakaś bez humoru...może stres przed piątkiem...miłego dnia !
Trzymam kciuki!
Dziewczyny, nawijacie jak szalone :)
Gratuluję wszystkim udanych wczorajszych wizyt i trzymam kicuki za dzisiejsze.
Ja wczoraj się nie wpisałam do naszego zeszytu, ale byłam na prenatalnych a w zasadzie na prawie prenatalnych bo okazało się, że mój lekarz nie ma certyfikatu, ale zrobił wszystkie pomiary, przezierność 0.18 kość udowa długa, tak było też przy synku, więc tak myślę że to znowu synek :happy2: ale nie chciał się pokazać więc nie wiem. Cały czas myślę o pappa i nie wiem co zrobić.

Wogóle nie wiem w którym jestem tygodniu lekarz mi wczoraj tłumaczył. Z usg mi wychodzi wczorajszego 12,2 z OM coś ok 14 a na poprzednim USG jak sobie wpisałam to było 11 i 5 wg aplikacji, a lekarz mi wytłumaczył że usg wylicza termin że w tym dniu dziecko będzie ważyło tyle ile powinno czyli 3600 i bądź tu mądry.

gratuluję Paniom naszym adminom ;) fajne korony:)
Kochana a jest sens robic pappa jak usg mialas bez certyfikatu fmf? Chyba nic to nie da bo nie bedzie jak tak poprzeliczac. Chyba ze sie myle xP
My na roczek dostaliśmy taki sliczny drewniany wózeczek z lalka i z imieniem. Na razie mam tylko takie zdjęcie bo mnie nie ma w domu ale jak chcesz to podeśle Ci jak wrócę [emoji4] Zobacz załącznik 890522

Wiem o jaki chodzi ;-) dziekuje! Ale chrzciny mam w ta niedziele i juz nie zdaze -.-
Chyba skonczy sie na tych pieniadzach.. ciuszkow maja pełno, wiem ze bizuterie od kilku osob ma mała dostac, rowerek po kims tam dostali
 
reklama
taki pomysł, można też zdjęcie w szkle zrobić :) też są ładne, zawieszki i inne takie to wiesz jak dzieci traktują, a takie coś to zawsze będzie
 
Do góry