reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez mam problemy z apetytem, nie mam na nic ochoty a jak już zacznę jeść to chwile poskubie i koniec.
Na dodatek co wieczór boli mnie brzuch, ale nie tak jak w pierwszej ciąży tylko tak dziwnie, nie wiem czy to nie od noszenia młodej ale jakiś szatan w nią wstąpił i co chwile ryczy bo chce na ręce zaraz nie chce i ogólnie zaczęła wszystko wymuszać straszna histeria, aż się dziwie ze jeszcze policja do nas nie zawitała :D
 
Słusznie. Lepiej uważać za bardzo niż coś przegapić. Nie ma co panikować, ale można pokazać się lekarzowi. :)

A mi wyszła pierwszy raz w życiu ... opryszczka. Na ustach mam. :( Mąż ma niemal ciągle, ja nie złapałam, a tu trach. Użyłam kremu miejscowo, zeszło, mam nadzieję, że nie zaszkodzi. "Uroki" tej ciąży, wieczne nerwy i stres czy wszystko będzie dobrze. Chciałabym, żeby już był marzec, a ja z malutką Lilianką już w domu.

Ja podejrzewałam że mogła mnie wczoraj złapać opryszczka bo zaczeło mnie cos mrowić na ustach, to mialam w domu troche amolu i wtarłam w to miejsce i chyba zatrzymałam to bo nić się nie dzieje i albo co innego to bylo:)
 
Moja jak wraca z działki też przechodzi samą siebie eh te łobuzy jutro już ją ogarne w domu. Mnie cos głowa rano i wieczorem boli jakos tak dziwnie że akurat w tych porach. Ja też jak nie zjem powyzej 3h czegoś tp mnie łapie taki głod i mdłości i słabo że masakra. Muszę sie pilnować ale też apetyt taki że hoho na nic nie mam smaka. Chociaż dziś siostra robiła racuchy z jabłkiem o matko jak mi smakowały. Tym bardziej z racji tego że na surowe jabłka mam alergie. A te były odpowiednio wypieczone że mogłam zjeść- raj.
Witam nowe mamusie:)
 
Witam nowe Mamusie :)

U mnie "2 kg mniej" po kawie. Ech, może jednak słabiutka kawa nie jest zła. Smaczna była. I tak mam małe ciśnienie (90/50, 100/60 jak się zdenerwuje) to kawa akurat mi podniesie. Te spirale z ziemniaka to w Zakopanem?

U mnie dziś klasyka rosól i pieczony kurczak :D
Nie, nad morzem, w Jarosławcu.
 
Witam nowe Mamusie :)

U mnie "2 kg mniej" po kawie. Ech, może jednak słabiutka kawa nie jest zła. Smaczna była. I tak mam małe ciśnienie (90/50, 100/60 jak się zdenerwuje) to kawa akurat mi podniesie. Te spirale z ziemniaka to w Zakopanem?

U mnie dziś klasyka rosól i pieczony kurczak :D
Ja jakby mnie nie odrzuciło od kawy to bym piła bo lubię a też mam niskie ciśnienie. Ale w poprzedniej ciąży już chyba od piątego miesiąca mogłam pić bo zaczął mi normalny smak wracać. Teraz też chyba są 3 rzeczy które jem że smakiem a resztę się zmuszam.
 
reklama
Do góry