reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja pije kawę, ale jakos rzadziej mam ochotę i wcześniej zaczynałam dzień od kawy, a teraz jedyne co mogę rano wypić to herbata i to owocowa bo inaczej mi niedobrze.. eh :)
 
Ja też oficjalnie na Dzień Kobiet :)
Ja tez :)
Ja jakby mnie nie odrzuciło od kawy to bym piła bo lubię a też mam niskie ciśnienie. Ale w poprzedniej ciąży już chyba od piątego miesiąca mogłam pić bo zaczął mi normalny smak wracać. Teraz też chyba są 3 rzeczy które jem że smakiem a resztę się zmuszam.
Ja ze smakiem to sama nie wiem co jem ....chyba tylko pączek i ostatnio kebaba zjadłam ze smakiem ale tego na codzień nie mogę wiec gloduje :cool: dzis zjadłam tylko rano kawaleczek ciasta i na obiad podziubalam troche ziemniakow z.piekarnika i kawalek piersi i nic więcej i nawet glodu nie czuje .chciala bym zeby powrocil mi smak
 
Ja tez mam problemy z apetytem, nie mam na nic ochoty a jak już zacznę jeść to chwile poskubie i koniec.
Na dodatek co wieczór boli mnie brzuch, ale nie tak jak w pierwszej ciąży tylko tak dziwnie, nie wiem czy to nie od noszenia młodej ale jakiś szatan w nią wstąpił i co chwile ryczy bo chce na ręce zaraz nie chce i ogólnie zaczęła wszystko wymuszać straszna histeria, aż się dziwie ze jeszcze policja do nas nie zawitała :D
U nas z córą ostatnio to samo -.- w jakim wieku Twoja?
Mnie tez brzuch wieczorem pobolewa ale staram sie juz mojego wredotka nie dzwigac i jest lepiej.

Apetyt mam slaby ale juz zauwazylam ze musze jesc częściej po kilka gryzów i lepiej mi tak. Bo nie jest mi niedobrze z głodu dodatkowo.
 
Ja mam niskie ciśnienie, capuccino też trochę podniesie? Choć nie wiem czy bym dała radę wypić, dziś mąż zrobił sobie kawę i po raz pierwszy od dawna zemdlilo mnie tak od zapachu że prawie zwymiotowałam!

Mnie też brzuch boli tak ciągnie na dole, muszę bardzo pomalu wstawać, a córa to przylepa się zrobiła straszna w listopadzie skaczy 3 lata. Staram się jej nie nosić, ale wiadomo nie zawsze się udaje.
 
reklama
Ostatnio kupiłam miętę z czarnym bzem [emoji7] niebo w gębie, do tego kawa, teraz malutki tost z bułki i koniec, człowiek najedzony

Ja jem za dwoje do południa, tak do 14-15, a potem dopiero wieczorem mogę coś ruszyć, tylko nigdy nie wiem coś
 
Do góry