reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas z córą ostatnio to samo -.- w jakim wieku Twoja?
Mnie tez brzuch wieczorem pobolewa ale staram sie juz mojego wredotka nie dzwigac i jest lepiej.

Apetyt mam slaby ale juz zauwazylam ze musze jesc częściej po kilka gryzów i lepiej mi tak. Bo nie jest mi niedobrze z głodu dodatkowo.

05.08 skończyła rok, ale kawał z niej baby bo wazy 14 kg.. poza tym jeszcze nie chodzi sama wiec jeszcze czasami bywa ciężko i muszę ja nosić czasem.

Ale mi ochoty na miętę narobiliście, aż muszę sobie jutro kupić, albo zaraz sobie zerwe z balkonu i zaparze :p
 
Tak, to moja pierwsza ciąża, więc jestem zielona w temacie, tak jak i w tym, jak funkcjonuje forum ale mam nadzieję, że wszystko szybko ogarnę ;-)
Forum da się szybko ogarnąć. Choć trzeba być na bieżąco bo ostatnio po całym dniu nieobecności miałam z 30 stron do nadrobienia :)
Fajnie pierwsza ciąża, same pierwsze razy przed Toba :) nie martw się ja pomimo tego że to moja 3 ciąża, też uczę się nowych rzeczy i szczerze to dowiedziałam się tu wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o których nie miałam pojęcia!
 
05.08 skończyła rok, ale kawał z niej baby bo wazy 14 kg.. poza tym jeszcze nie chodzi sama wiec jeszcze czasami bywa ciężko i muszę ja nosić czasem.

Ale mi ochoty na miętę narobiliście, aż muszę sobie jutro kupić, albo zaraz sobie zerwe z balkonu i zaparze :p
Moja ma 17 mcy wazy kolo 11,5 kg i na szczescie chodzi ale czasem na ręce wziac trzeba..
 
Ja szczerze nie nadazam ake staram się :-) czy macie już zgagę?? Ja jeszcze nie ake już się boję hihi w 1 ciąży szybko mnie męczyła do samego końca, w 2 i 3 nie miałam.
 
mięta z ogródka to najlepsze co może być :) serio... sama ostatnio wzięłam od znajomej sadzonki mięty i będę czekać aż się ukorzenią, potem mogę herbatę z niej robić
Co prawda to prawda [emoji16] nasza się rozsiewa jak szalona. Uwielbiam mohito więc teraz bez % ze świeżutką miętą [emoji16]
 
reklama
mięta z ogródka to najlepsze co może być :) serio... sama ostatnio wzięłam od znajomej sadzonki mięty i będę czekać aż się ukorzenią, potem mogę herbatę z niej robić
Zgadzam sie :)
My mamy posadzona przy tarasie i czesto z niej korzystamy, bo ja uwielbiam miete od wczesnego dziecinstwa :)
Maz i dzieci tez mietowi ;)
 
Do góry