reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
W ogóle to witam nowe dziewczyny i gratuluję. Ja po tych wakacjach to pewnie z 10 kg przytyje. Ciągle mam ochotę na takie kręcone ziemniaki na patyku, jakby frytkochipsy. Jakie to jest pycha... Już dziś dwa wszamalam, a dopiero dziś żeśmy tu przyjechali.
 
reklama
W ogóle to witam nowe dziewczyny i gratuluję. Ja po tych wakacjach to pewnie z 10 kg przytyje. Ciągle mam ochotę na takie kręcone ziemniaki na patyku, jakby frytkochipsy. Jakie to jest pycha... Już dziś dwa wszamalam, a dopiero dziś żeśmy tu przyjechali.
Ja na wakacjach tez jadlam, godry, lody, karkowki ,obiady mega syte , dwa kg przybylo wtedy,ale w domu po tygodniu zeszlo [emoji23] ja dzis po jednym dniu z kg więcej bede miec
 
Ja już w domu. Zazdroszczę tym, które mają apetyt na cokolwiek, bo u mnie z tym kiepsko. Jem, bo muszę, w przeciwnym razie mi niedobrze. Ale żebym coś jadła ze smakiem, to niestety.

Witam nowe osoby:)
 
Witam nowe Mamusie :)

U mnie "2 kg mniej" po kawie. Ech, może jednak słabiutka kawa nie jest zła. Smaczna była. I tak mam małe ciśnienie (90/50, 100/60 jak się zdenerwuje) to kawa akurat mi podniesie. Te spirale z ziemniaka to w Zakopanem?

U mnie dziś klasyka rosól i pieczony kurczak :D
 
Witam nowe Mamusie :)

U mnie "2 kg mniej" po kawie. Ech, może jednak słabiutka kawa nie jest zła. Smaczna była. I tak mam małe ciśnienie (90/50, 100/60 jak się zdenerwuje) to kawa akurat mi podniesie. Te spirale z ziemniaka to w Zakopanem?

U mnie dziś klasyka rosól i pieczony kurczak :D
Kawę można spokojnie pić, o ile nie przesadza się z ilością. 1-2 kawy dziennie są ok, o ile nie pijesz do tego litra coli:p
Mnie akurat od kawy totalnie odrzuciło póki co, może w drugim trymestrze apetyt na kawę mi wróci:)
 
Kawę można spokojnie pić, o ile nie przesadza się z ilością. 1-2 kawy dziennie są ok, o ile nie pijesz do tego litra coli:p
Mnie akurat od kawy totalnie odrzuciło póki co, może w drugim trymestrze apetyt na kawę mi wróci:)
A ja jakoś się uparłam, że kawy nie można bo to używka. I odstawiłam. Ale teraz niejako zmuszona wypiłam i dobrze mi z tym. :)
 
reklama
Witam nowe mamusie! [emoji6]
Ja nareszcie mogę odpocząć przez trzy tyg miałam gości w domu i dzisiaj nareszczie zostaliśmy sami w trójkę [emoji4]
Co do kawy jak najbardziej można pic jeżeli nie ma problemów z wysokim ciśnieniem, mnie niestety odrzuciło od kawy a zawsze pomagała mi w tych sprawach...
 
Do góry